Kate.S Kate.S komentáře u knih

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Opět luxusní příběh.Nevím jestli lepší než první díl, ale o to nejde. Jde o to, že jsem byla knížkou úplně pohlcená a rychle jsem ji zhltla. Kouzelná knížka.

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Kniha je moc pěkně psaná. Úžasný příběh. Zhltla jsem jí jedním dechem. Hned na začátku jsem si oblíbila Rena. Obálka je naprosto fantastická.

Divergence Divergence Veronica Roth

Příběh mi trošičku připomínal Hunger Games, ale jinak je to moc pěkná knížka. Velice zábavná a plná napětí. Jsem moc zvědavá na Rezistenci.

21.09.2012 3 z 5

Na útěku Na útěku Rachel Ward

Takže, co se týče příběhu, tak bych to nehodnotila zas tak špatně, ale to vyjadřování...
Neříkám, že se takhle občas také nevyjádřím, ale tato kniha je tím přímo plná. Lezlo mi to krkem, autorka zřejmě prožívala zvláštní období, když toto psala, jinak si to nedokáži odůvodnit. Jen tak ze zajímavosti jsem počítala, kolik stran je bez vulgárních výrazů a moc jich teda nebylo. Nejlepší z celé knihy je asi ta obálka, ta jako jediná nemá chybu.

21.09.2012 2 z 5

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Abych se přizanala, tak jsem od této knihy čekala trochu víc, ale i přesto se mi líbila. Ale zase nevím, jestli natolik, abych si koupila i další díl. Tohle byla moje první kniha o zombiech a jako premiéru jsem si vybrala dobře. I co se týče typografie a obálky...moc hezké. Když někoho neosloví příběh, tak vzhled by měl určitě.

21.09.2012 4 z 5

Inkoustové srdce Inkoustové srdce Cornelia Funke

Kniha se mi velice líbila. Pro mě to byl takový oddychový příběh a chystám se si přečíst pokračování. Moc mě bavilo číst o tom, jak někdo propadl knihám:) Zcela bezpochyby je to úžasná kniha, která mi otevřela oči. Od doby, kdy jsem ji přečetla si přeju knihovnu jako má Elinor:)

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Úžasná kniha! Mnohokrát lepší než Sága Stmívání. Opravdu se tahle kniha moc povedla:) Chytila mě hned na začátku a pustila až na konci. Hostitel má velice zajímavý námět. Duše, které ovládnou lidské tělo? Proč ne. Nejzajímavější mi v knize příjde, že se tu všichni obejdou bez peněz.