karolina9265 karolina9265 komentáře u knih

Normální lidi Normální lidi Sally Rooney

Zajímavé pasáže a hezky stroze napsané. Celkově mě kniha ale nezaujala a v tom jejich světě jsem se necítila úplně dobře.

07.11.2020 3 z 5

Kniha kterou by si všichni měli přečíst.

21.06.2020 5 z 5

Cesta pokojného bojovníka Cesta pokojného bojovníka Dan Millman

Kniha podle mého gusta, inspirativní, obohacující, zklidňující, pokorná, inteligentní a to vše tak krásně nenásilně.

21.06.2020 5 z 5

Divadlo pro anděly Divadlo pro anděly Tomáš Halík

Moje první z Halíkových knih a rozhodně ne poslední. Moc oceňuji jeho kritiku dnešní církve a jeho otevřenou mysl pro rozdílná vyznání. V knize jsou velké myšlenky a to zejména pro lidi co nejsou křesťané, doporučuji.

13.05.2020 5 z 5

Karlaz: Cesta člověka Karlaz: Cesta člověka Tomáš Gavlas

Rádoby mravní příručka co si hraje na silný příběh. Buď jedno nebo druhé obojí dohromady nějak nehraje...

11.05.2020 1 z 5

Mírně pravdivý příběh Cedry B. Hartleyové (která hodlala vést neobyčejný život) Mírně pravdivý příběh Cedry B. Hartleyové (která hodlala vést neobyčejný život) Martine Murray

Moje vůbec nej nej nej nej nejoblíbenější kniha pod sluncem, přečetla jsem jí někdy tuším v 10 letech a od té doby jsem se chodila skoro co každý rok (až asi do 17ti) ptát do našeho knihkupectví, jestli už náhodou nevydala druhý díl.. Ještě ne ale stále tu čekám!

04.04.2020 5 z 5