Karlaz: Cesta člověka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha pro všechny, kteří jsou uprostřed cesty a hledají správný směr. KARLAZ vás naučí, jak se v životě rozhodovat, abyste stihli objevit svůj dar, dali ho světu a před smrtí mohli vykřiknout: “Vše, co jsem měl vykonat, jsem vykonal. Prožil jsem dobrý život!” Učení o cestě, která přesahuje život KARLAZ v dvaceti devíti promluvách vysloví, co je v životě důležité. Oživí příběhy dávno zapomenutých klášterů, pouštích oáz i zaniklých měst. V nadčasových rozmluvách s chromými poustevníky, zkušenými léčitelkami a mocnými vládci nabídne praktické instrukce k řešení zásadních životních otázek. Dotkne se témat, jako jsou vztahy, sebepoznání, mluvení, hřích, temná noc, strach, bolest, víra, čas, smrt, pořádek, peníze, vděčnost, odpuštění, lpění, meditace, cítění, myšlení a hledání životního poslání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/419948/karlaz-cesta-clovekaRKL61F-d2a-.jpg 4.29
Žánr
Duchovní literatura, Filozofie, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Tomáš Gavlas Publishing
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Karlaz: Cesta člověka

Přidat komentář
Martina.MD
dnes

Silná kniha. Změnila mi život..

Trevione
03. října

Nejdřív chceme získat práci, za kterou dostaneme dobře zaplaceno a která z nás udělá "zajímavé a důležité" lidi. Takže když se vás kamarádi ze střední zeptají, co děláte, můžete je omráčit svým postem/vizitkou/autem/fotkami z dovolené. No a pak.. po čase... se vám to začne přejídat. Máte peníze, máte zajímavou práci, ale pořád nejste šťastní. Nějak ani ty dovolené nestačí vyplnit vnitřní prázdnotu. A po dovolené se stejně musíte vrátit do té otravné práce... No a tak to jde pořád dál, dokud nenajdete knížku, jako je Karlaz! Pak máte šanci uvědomit si, že to, co hledáte, je vaše životní poslání. Karlaz vás vezme na cestu někam, kam jste se ještě nikdy předtím nedostali :-). Aspoň u mě to tak bylo. Doporučuji všemi deseti.

LucyB.
02. října

Člověk si zkušenostmi a často až držkopády dojde časem k tomu, co je napsáno v této knize. Jaké věci jsou pro něho v životě důležité a jak žít, aby mu to dávalo smysl a měl z toho radost. Škoda, že jsem knihu nečetla už dříve! :) Určitě doporučuji všemi deseti. Je to příjemné a inspirující čtení, u kterého si občas říkáte, že to je přece jasné, ale přistihnete se, že v tom ve skutečnosti možná trochu pokulháváte a přitom zbytečně :) Přemýšlím, že si udělám výcuc z knihy jako nějaké desatero na nástěnku...

cernickatka
18. září

Kniha, která má sílu měnit životy.

Robin225
17. září

Velmi inspirující kniha, která rozebírá témata blízká každému člověku. O strachu, myšlenkách, vztazích - o Životě. Doporučuji každému hledajícímu. Určitě se k ní ještě vrátím.

galeran
17. září

Tahle knížka mi udělala radost. Kdybych se nenutil přestávat ve čtení, abych si udržel pozornost, přečetl bych jí na jeden zátah. Kdo jsme, čím jsme motivováni, jak nás ovládají naše pochybnosti a strachy, hledání sama sebe a své vlastní cesty - smyslu a poslání, mezilidské vztahy, kariéra, vztah k penězům, víře, meditaci... o tom už jsem četl dost knih, ale odpovědi, které s prorockou naléhavostí nabízí Karlaz, nejsou jen mentorováním již napsaného. Pomocí podobenství a obrazů nabízí vlastní cestu, opřenou o myšlenky klasické filozofie, východního náboženství a křesťanství, ale přesto vlastní. Palec nahoru i za unikátní čtivou formu - muselo dát opravdu fušku, to takhle otesat. Doporučuji všem, kteří hledají i těm co už našli ;-)

Autor knihy

Tomáš Gavlas
česká, 1987

Podobné knihy

Kniha Karlaz: Cesta člověka je v

Právě čtených4x
Přečtených11x
Doporučených2x
Knihotéce2x
Chystám se číst29x
Chci si koupit20x