Cesta pokojného bojovníka přehled

Cesta pokojného bojovníka
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21588/bmid_cesta-pokojneho-bojovnika-nfs-21588.jpg 4 539 539

Autentický a poutavý příběh autora, bývalého mistra světa v gymnastice, o nesnadné cestě od pouhého vnějšího úspěchu k nalezení sebe sama představuje snahu o zakotvení pomíjivého, každodenního života v hodnotách, které trvají věčně a jsou zdrojem jeho smyslu.

New Age Biografie a memoáry Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Sagittarius

Way of the Peaceful Warrior , 1980

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesta pokojného bojovníka. Přihlašte se a napište ho.

MarkoK
05.07.2024 1 z 5

Zaujímal som sa o filozofiu, hlavne o stoicizmus a som narazil na túto knižku , tak som si ju kúpil na základe dobrého hodnotenia a že to bude mať súvis s filozofiou.
Ale knižku som nedočítal, zastal som niekde na 80 str. , kvôli tomu, že dej bol pre mňa príliš neuveriteľný a prílíš ezoterický, spirituálny, nadprirodzeny. Proste som nedokázal uveriť to mu čo sa tam dialo alebo čo si myslel autor/ postava, že sa tam deje.

MaxQ
08.04.2024 3 z 5

Přiznám se, že jsem tuto knihu nedočetl. Pořád jsem čekal na nějaká životní a motivační moudra, ale stále jsem dostával jen klišé a obecné moudrosti. A protože ani děj se nikam velice nerozvíjel, knihu jsem odložil. Ale je možné, že v době svého vzniku mohla na čtenáře působit jinak.

radimch
31.01.2024 5 z 5

40 let stará motivační kniha - velmi inspirativní, Dan Milliman magicky vypráví vlastní příběh.

Moderation is lukewarm tea, the devil's own brew! strana 126

10 nejprodávanějších audioknih (září)

20.10.2017

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Cesta pokojného bojovníka v seznamech

v Právě čtených16x
v dalších seznamech7x

zfilmováno duchovní literatura motivační knihy

Dan Millman
americká, 1946