Návrat pokojného bojovníka přehled

Návrat pokojného bojovníka https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21590/navrat-pokojneho-bojovnika-21590.jpg 4 100 100

Můj další román není pokračováním, druhým dílem mé první knihy. Nenechte se zmást tím, že nezačíná tam, kde první díl končí. Spíše se odehrává uprostřed mé první knihy, když mne Sokrates posílá na cesty. Dobrý způsob, jak číst tyto knihy, je začít s Cestou pokojného bojovníka a číst až do části, kdy Sokrates posílá Dana na cestu kolem světa, potom přečíst Návrat pokojného bojovníka, a pak pokračovat v první knize. Takto dávají obě knihy nejlepší smysl. Návrat pokojného bojovníka je fiktivním příběhem. Ve skutečnosti jsem neopustil svou ženu a dceru na mnoho měsíců a let, abych "našel sám sebe". Navštívil jsem Havaj a cestoval po světě, ale byl jsem pryč méně než tři měsíce.... celý text

Duchovní literatura Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Sagittarius

Sacred Journey of the Peaceful Warrior , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Návrat pokojného bojovníka. Přihlašte se a napište ho.

RadimB.
12.05.2022 2 z 5

Knížka vyplnuje několikaletou mezeru v knize Cesta pokojného bojovníka, kdy byl Dan na cestách získávat zkušenosti.
V knize potká dalšího mentora Mamu Chio, která ho postupně provází otevíráním jednotlivých čaker. Příběh je zasazen na exotický ostrov na Havaji.
Jak píšou i předešlé recenze zatímco první knížka nabízela spoustu zajímavých myšlenek tato kniha už jich moc nemá.
Komu se líbila první knížka asi bych doporučil přečíst i tu druhou, ale moc od ní již nečekejte.

T.Dino
10.11.2020 2 z 5

Ono když člověk čte Dostojevského nebo další giganty jako Steinbecka či Gravese, tak toto je opravdu 3. liga. Samozřejmě vím, že to není román, ale všechno je tak předvítalné a věci se tam opakují. Pořád se objevují věty nebo citace, které jsou všude na internetu. Takové rádoby rozvojové knihy moc nemusím. Na toto téma existují daleko lepší v dnešní době.

xsvem25
12.03.2020 3 z 5

Po přečtení Pokojného bojovníka už kniha nepřináší mnoho nového. Pokud vás bavil PB, pravděpodobně rádi dočtete i tuto knihu, ale asi z ní nebudete tak nadšeni.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Návrat pokojného bojovníka v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech2x