Karnager Karnager komentáře u knih

Tommyknockeři Tommyknockeři Stephen King

Pro mě zajímavý začátek, zajímavý konec, ale mezitím velmi natažené klubko. Zjistil jsem spoustu informací typu kde, kdy, kdo, proč a s kým, ale nevytvořilo se u mě takové to napětí, které mám u Kinga rád :) trochu jako u knihy Dallas 63..tak snad třeba zase příště :) dnes tři a půl hvězdy

21.09.2015 3 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Ze začátku to pro mě bylo na tři hvězdy, ale po nějaké době jsem se začetl a jako že fakt pecka :) takže celkově za 4*

14.09.2015 4 z 5

Hra se zákonem a další příběhy z archivů kriminální služby Hra se zákonem a další příběhy z archivů kriminální služby * antologie

Nejspíš bych dal 3 hvězdy (jako nenadchne, ale taky neublíží), ale velmi mi vadily doslovy u každé povídky..

09.09.2015 2 z 5

Ostrov Ostrov Robert Muchamore

Se sérií Cherub jsem si užil spoustu zábavy, občas to sice bylo na jedno brdo, ale na druhou stranu každý díl byl něčím jiný :) Až si člověk občas přál aby byl on sám (nebo jeho děti) nadaným sirotkem ve Velké Británii, kterého si všimli a naverbovali ho.. :) díl který se mi líbil nejvíc: Pád

17.07.2015 5 z 5

Náměsíčník Náměsíčník Robert Muchamore

Tentokrát s Jamesem ve vedlejší roli..pro mě trochu méně napínavé (asi jsem se namlsal při čtení Pádu :) takže za 4..dal bych půl hvězdy navíc za závěr ale..

12.07.2015 4 z 5

Říkal jsem si: "safra, jak to, že tuhle knížku ještě nemám a nic mi to neříká?" A ejhle ona je to stínadelská trilogie :D tudíž za pět :)

09.06.2015 5 z 5

Bambino di Praga / Barvotisky / Krásná Poldi Bambino di Praga / Barvotisky / Krásná Poldi Bohumil Hrabal

Nedá se svítit :) tahle kniha mi prostě nesedla, čímž ale nechci říct že by byla špatná :)

31.05.2015 2 z 5

Kam se poděl můj sýr? Kam se poděl můj sýr? Spencer Johnson

Kniha útlá, psaná velkými písmeny a hodně stránek nese obrázek sýra :) ale čte se to samo, člověk se tam najde a když chce tak tam najde i myšlenku na které může stavět :)

07.05.2015 5 z 5

Romance o Závišovi Romance o Závišovi Jiří Mařánek

dávám čtyři hvězdičky, ale konec si u mě vysloužil pátou :) úplně mi šel mráz po zádech :)

29.04.2015 4 z 5

Čáry Čáry Rjú Murakami

Tahle kniha mi obsahově nesedla - zvláštní sled násilí, bolesti osamění, bláznů, magorů, násilníků a různých podivínů..

12.02.2015 3 z 5

Batman Batman Craig Shaw Gardner

Dávám 4 hvězdy (kvůli příjemné vzpomínce na film - jinak by byly jen 3). Kniha mi přišla taková nemastná, neslaná a neláká mě přečíst si ji znovu.

12.02.2015 4 z 5

Parfém bláznivého tance Parfém bláznivého tance Tom Robbins

Tahle kniha mě zaujala hned na začátku (i způsobem jakým se ke mně dostala). Rozhodně jsem však netušil, kolik moudrosti se v ní skrývá. A velmi mě potěšilo, že jsem nakonec dostal odpověď na otázku, v čem spočívá tajemství pravého ořechového taca. :)

06.02.2015 5 z 5

Jak se kalila ocel Jak se kalila ocel Nikolaj Alexejevič Ostrovskij

Jedná se o velmi dobrodružnou knihu (pokud odhlédneme od ideologického rozměru :)

18.01.2015 5 z 5

Putování za švestkovou vůní Putování za švestkovou vůní Ludvík Aškenazy

Při čtení mě jímala podivná tesknota...

02.01.2015 3 z 5

Rozvíjejte své vůdčí schopnosti Rozvíjejte své vůdčí schopnosti John C. Maxwell

Rozhodně doporučuji pokud na sobě chcete pracovat :)

22.12.2014 4 z 5

Andělé všedního dne Andělé všedního dne Michal Viewegh

Fajn knížka :) škoda že nebyla delší a rozpracovanější :)

11.10.2014 4 z 5

Koleje osudu Koleje osudu Eric Lomax

Pro pana Lomaxe tohle jistě byla výborná terapeutická pomůcka, ale mě se to četlo ztuha a chvíli jsem měl nutkání odložit knihu úplně. Přesto jsem rád, že jsem vydržel až do konce :) taky jsem našel něco co jsem si z této knihy mohl odnést.

11.10.2014 2 z 5

Švejk v ruském zajetí a v revoluci Švejk v ruském zajetí a v revoluci Karel Vaněk

Dost možná by si Švejk zasloužil 4*, nasmál jsem se u toho až dost :) ale na druhou stranu jsem se do toho nemohl začíst, odložil jsem to na pozdější dobu a pak to rozečetl znova. I když to bylo vtipný tak se mi to nějakým záhadným způsobem táhlo...

13.09.2014 3 z 5

Úspěch - To nejlepší z Napoleona Hilla Úspěch - To nejlepší z Napoleona Hilla Napoleon Hill

tahle knížka by si zasloužila pět hvězdiček - je čtivá a nabitá informacemi. Ale pro mě až moc velké sousto :) budu si ji muset ještě párkrát pročíst abych to nějak všechno vstřebal :)

11.09.2014 4 z 5

Jak plavat se žraloky a zůstat přitom naživu Jak plavat se žraloky a zůstat přitom naživu Harvey Mackay

Pro mě byla tato kniha trochu mimo můj okruh, protože obsahuje hodně specifických informací a rad pro podnikatele - přesto jsem v ní našel několik dobrých tipů :)

22.08.2014 3 z 5