Rozvíjejte své vůdčí schopnosti

Rozvíjejte své vůdčí schopnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65868/rozvijejte-sve-vudci-65868.jpg 5 8 3

Pracujete-li na jakémkoli vedoucím místě, jste-li obchodní vedoucí, církevní hodnostáři, rodiče nebo učitelé, už jste se patrně sami sebe mnohokrát ptali, co vlastně vyžaduje být vůdcem. Nyní můžete najít odpověď v knize Rozvíjejte své vůdčí schopnosti. John C. Maxwell zkoumá jednotlivé způsoby vedení lidí a shrnuje principy umění inspirovat, motivovat a ovlivňovat ostatní. Tyto principy se dají použít v jakékoli organizaci k podpoře integrity a sebedisciplíny a k vyvolání pozitivních změn. Kniha Rozvíjejte své vůdčí schopnosti také dává odpověď na otázku, jak se co nejúspěšněji zhostit důležitého poslání vedení lidí a porozumět pěti základním charakteristikám, které oddělují špičkové vůdce od průměrných. Dovolte Johnu Maxwellovi, aby vám ukázal, jaký vzhled, jaké hodnoty, vliv a motivace jsou pro úspěšného vůdce nezbytné. John C. Maxwell je od roku 1981 starším pastorem Skyline Wesleyan Church v Lemon Grove v Kalifornii. Je obecně považován za nejvlivnějšího představitele své círk­ve, po celých Spojených státech přednáší na téma vedení, vztahů a šíření víry. Oslovuje rovněž mno­ho věřících a obchodních managerů pomocí svých audio a videonahrávek a knih vydávaných v Injoy, institutu na rozvoj vedení, který založil.... celý text

Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Pragma

Developing the Leader Within You , 1993

ladyba
04.07.2015 4 z 5

Zajímavá a inspirativní kniha pro liti ve vůdčích pozicích. Pozor, ale ne pro žádné jájínky.

Karnager
22.12.2014 4 z 5

Rozhodně doporučuji pokud na sobě chcete pracovat :)

Bear Reader
22.09.2013 5 z 5

Autor velmi srozumitelnou formou ukazuje jak by si měl počínat dobrý vedoucí na jakékoli úrovni řízení. Jen mi trochu vadilo neustálé používání termínu \"vůdce\", kterým knihu zaplevelil překladatel.