karlaaaTommo karlaaaTommo komentáře u knih

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Oblíbená kniha asi už navždy, příběh byl zajímavý a nikdy jsem se nenudila, vážně užasná, inspirativní. Prostě kniha plná Anniné fantazie a myšlenek, nemám co dodat.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Zajímavý ale úžasný příběh. Moc mě kniha bavila! Viděla jsem i nějakou zfilmovanou verzi ale už dýl, a kniha je rozhodně lepší.

10.01.2022 5 z 5

I když kniha schytává celkem velkou kritiku, mě se líbila. I když to bylo psané formou scénáře moc mě to bavilo.

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Přečetla jsem dvakrát, toto dílo milujii.

10.01.2022 5 z 5

Myslím že tato kniha je hodně dobře napsaná. Možná by někomu kdo nechápe, proč by někdo dobrovolně zvracel, mohla ukázat situaci i z pohledu onoho člověka trpící bulimií.
Jakožto člověk který měl problém s jídlem atd. jsem Martinu hodně chápala (i když to má každý trochu jinak). Přečetla jsem dvakrát a myslím že v budoucnu přečtu znovu..

Dívka ve věži Dívka ve věži Katherine Arden

Lepší než první díl. Bylo to hodně čtivé, ale Vasja mi přišla trochu hloupější než v prvním díle, či jak to říct..

Medvěd a Slavík Medvěd a Slavík Katherine Arden

začátek byl velmi nudný a prokousávala jsem se jím dlouho, ale pak se to rozjelo a četlo se to samo!! Prvně jsem si myslela, že je to nějaká pohádka pro děti, ale je to fakt super kniha!!

10.01.2022 4 z 5

Všechny skryté dary Všechny skryté dary Caroline O'Donoghue

Tato kniha byla trochu jiná než jaké normálně čtu, ale byla skvělá. Bylo to hodně záhadné, fantasy a přitom to bylo z 21. století, prostě moderní (poukazuji na lgbt atd. - to mi přišlo fakt super)

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Hltala jsem každou stránku! Bylo to napínavé a moc mě kniha bavila. Byla hodně čtivá, takže jsem ji přečetla za chvilku:D