Karčaa Karčaa komentáře u knih

Patří mezi mé nejoblíbenější knihy. Při čtení mi nejednou přejel mráz po zádech a nejednou jsem se usmála. Fotografie se skvěle doplňovaly s textem. Mohu ji doporučit!

04.02.2018 5 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Film byl naprosto děsný. Nejhorší bylo, že vynechali ty nejlepší scény.
Jinak kniha byla naaaaaaaaprosto úžasná.

04.04.2016

Pomsta Pomsta Michaela Burdová

Druhý díl mi přišel o hodně slabší než první. Vadilo mi, že se to odehrávalo v přítomnosti.

Zrada temného elfa Zrada temného elfa Michaela Burdová

Kniha byla úžasná, ale více se mi líbilo Poselství Jednorožců.

Vlčí krev Vlčí krev Michaela Burdová

Jediné, co mě přivádělo k šílenství bylo, že jsem musela čekat až vyjde další díl.

Strážci dobra Strážci dobra Michaela Burdová

Krásný obal, úžasný děj. Hrozně jsem měla ráda Snížka a těším se, že autorka tuto triologii ještě rozšíří. Moc se těším.

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Moc se těším na film. Konec mě hoooodně zarazil.
Mimochodem, všimli jste si, že všechny díly končí stejnou větou?

01.04.2016 4 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Docela mi vadilo, že film je úplně, ale úplně jiný než kniha. Kniha byla lepší, jako vždy.:)

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

ÚŽASNÉ, moc se mi líbila. Cestování časem mám moc ráda. Moc, moc, moc se mi líbí.

31.03.2016

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Na knihu jsem se těšila, krásnè desky i upoutávka vypadala hezky, ale zklamala mě. Umřelo tam moc lidí a v knize bylo málo přímé řeči.

31.03.2016

Percy Jackson - komplet 1.-5.díl - box Percy Jackson - komplet 1.-5.díl - box Rick Riordan

Četla jsem to několikrát. Vždycky jsem milovala Řecké bohy a jednou se objevily tyto knihy, úžasná série milovníků fantasy.

31.03.2016 5 z 5