Karabach Karabach komentáře u knih

Severka Severka Nina Špitálníková

Oblíbená knížka Kim Čong-una.

03.03.2024 3 z 5

Ostrov Ostrov Max Brooks

Báječné počteníčko pro mladé vášnivé hráče Minecraftu. Brzké usnutí je garantováno.

27.01.2024 5 z 5

Obr Dobr Obr Dobr Roald Dahl

Osmiletý syn u čtení této pohádky neusínal a pozorně poslouchal, což je pro mě vždy znamení kvalitní dětské literatury.

05.11.2023 5 z 5

Letový plán Letový plán Brian Tracy

Motivační kniha od seberozvojového guru, kterou jsem kvůli okolnostem potřeboval přečíst. Nejvíce se mi líbila kapitola 3 o nastavení cílů. Hlavním poselstvím je bojovat, jít za svým cílem a nevzdávat se.

29.09.2023 5 z 5

Umění vítězit Umění vítězit Phil Knight

Spolu s biografií S. Jobse, zatím nejlepší, co jsem kdy četl. Svižné, místy napínavé a dobrodružné pasáže. Samozřejmě obsahuje motivační moudra.

03.09.2023 5 z 5

Staňte se hvězdou mezi prodejci Staňte se hvězdou mezi prodejci Brian Tracy

Stručné a jasné rady. Autor nabádá k vyšší aktivitě v oblastech hledání příležitostí, prezentace nabídky a uzavírání obchodu.

20.08.2023 5 z 5

Restart: Průvodce podnikatelským minimalismem Restart: Průvodce podnikatelským minimalismem Jason Fried

Užitečné rady, teď je ještě implementovat do firemního procesu.

13.08.2023 5 z 5

Hraj fér a vyhraj Hraj fér a vyhraj Michael Dell

Rád čtu příběhy o věcech, které každodenně používáme a skoro nic nevíme o jejich zrodu a překonaných problémech. Bereme je jako samozřejmost a neuvědomujete si kolik objemu a let práce za tím stojí. Michael Dell poodkryl úspěch jedné z největších technologických firem světa.

29.06.2023 5 z 5

Jak prodávat z očí do očí Jak prodávat z očí do očí Ivo Toman

Kuchařka prodeje jednoduše napsaná bez zbytečné omáčky. Souhrn všeho podstatného, skvěle tipy v krátké publikaci. Autorovi rady jsou možné implementovat hned do svého procesu - jako protože a naštěstí/bohužel, tučný text, informace o pravé ruce, informace o ceně, emoce a smysly, osnova telefonátu, reverzní psychologie.

24.05.2023 5 z 5

S tebou mě baví svět S tebou mě baví svět Marie Poledňáková

Nelze kvalitou vůbec srovnat s filmem.

13.05.2023 3 z 5

Pábitelé Pábitelé Bohumil Hrabal

Knihu jsem protrpěl v rámci čtenářské výzvy. Nikdy více.

10.03.2023 1 z 5