Restart: Průvodce podnikatelským minimalismem

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

průvodce podnikatelským minimalismem Provokativní, minimalistická a mimořádně poučná příručka zakladatelů známé americké firmy 37signals, proslavené úspěšnou webovou aplikací Basecamp a dalšími projekty, vás přinutí přehodnotit všechno, co jste se dosud dozvěděli o podnikání. Jak říká slavný guru marketingu Seth Godin: Tuto knihu můžete přehlížet jen na vlastní nebezpečí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69694/restart-pruvodce-pod.jpg 4.4148
Literatura světová, Literatura naučná, Ekonomie a obchod
Vydáno, Jan Melvil

Rework, 2008

Kniha Restart: Průvodce podnikatelským minimalismem

Jarek82

Ví o čem mluví. S pár lidmi dokážou provozovat systém pro miliony spokojených uživatelů. Neuvěřitelně stručná kniha osekaná o všechnu zbytečnou omáčku.

ARWS

Na útlé knize jde rozhodně ocenit, že je zde spousta věcí zhuštěna do pár vět, jedné, dvou stránek. To je totiž obecně problém rozvojových knih, že kolem jedné myšlenky krouží 10 stran. To se tady neděje. Stručně, jasně o tom, že se má tvořit produkt poloviční, ne polovičatý, upevnit základy, než vymýšlet x "vylepšení", pár myšlenek se dalo vypsat a rozhodně doporučuji všem, kteří začínají podnikat, nebo hledají, kudy vyrazit dál. Velmi použitelné s knihou od Jima Collinse, Jak vybudovat trvale úspěšnou firmou. Nenechte se odradit nadpisy ve smyslu "Porady jsou toxické". Nenajdete tu informace o tom, že se porady nemají dělat, ale jak se mají dělat. Když nad tím tak přemýšlím, tak velmi, velmi použitelné čtení v poměru "doba čtení, výkon".

zdendaz
09.08.2019

Super kniha. Krátké kapitoly bez zbytečného balastu.

HaltěvS
19.05.2019

Kniha o byznysu a radách, vycházejících z toho, jak na to šli v 37signals. Krátké kapitoly se čtou snadno. Myšlenky jsou podávané velmi stručně a bez hlubšího vysvětlování. Dá se říct, že kniha motivuje k akci, "Na nic nečekejte a začněte, udělejte...". Fajn čtení, složité je zjednodušené. Ano a v jednoduchosti je krása, proto doporučuji přečíst, pokud uvažujete o podnikání nebo v tom svém ještě čerstvém hledáte další inspiraci.

shark.jd
22.04.2019

Kniha, která opravdu nutí člověka k zamyšlení v mnoha aspektech. Je pravda, že spousta (hlavně velkých) firem má zaběhlá pravidla, která ale mnohdy nedávají smysl. Všichni vědí, že je to k ničemu, ale jede se v zaběhnutých kolejích. Tato kniha se snaží na spoustu takových věcí vtipně poukázat.

Tebby
03.02.2019

Tento "vedlejší produkt" firmy 37Signals byl pro mne v mnoha věcech velmi inspirující. Líbí se mi dělení knihy do velké spousty kapitol, které mají pouze pár stran. Jednotlivé myšlenky se totiž poté snadněji vstřebávají a jednoduše je více času na přemýšlení, než kdyby byly kapitoly x stranové a než by jste se dočetly ke konci myšlenky, dávno by jste zapomněli, jak vlastně myšlenka začala. A dále také konkrétní příklady co a jak praktikují různé firmy. A nakonec velké + za nápadité ilustrace. Doporučuji.

Popko
26.01.2019

Krátká a výstižná kniha, některé myšlenky jsem si vypsala.

Colleague
06.01.2019

Opravdu velmi stručné, ale leckdy může pomoct.

podnikání rozvoj osobnosti

Autoři knihy