kannibal28 kannibal28 komentáře u knih

Chceme jen tvoji duši Chceme jen tvoji duši Ulrich Baumer

Táto malá knižočka ma mierne sklamala lebo zas samozrejme cirkev a boh je to najlepšie čo može byť na tomto svete čo si ja absolutne nemyslym,,CHybajú tu vela skupin o ktorých sa mohol autor aspom trocha zmieniť

04.08.2014 3 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

kniha bola napinavá do posledneko riadku som nevedel kto je vrah

26.07.2014 5 z 5

Město strachu Město strachu Serge Brussolo

zo začiatku nič moc ale časom to nabralo grády tak že spokojnosť

27.06.2014 3 z 5

Nevysvětlitelné záhady Nevysvětlitelné záhady Viktor Farkas

kniha je fajn hlavne ma zaujali príbehy o ufo

23.05.2014 4 z 5

Jurský park Jurský park Michael Crichton

neviem čo dodať ale v tomto pripade bol film lepší ako kniha podla mna

30.04.2014 3 z 5

Mein Kampf Mein Kampf Adolf Hitler

tak dalšia kniha čo sa nedala dočitať je to strašne nudné čitanie a više 400 strán uplne zbytočnych táto kniha kludne mohla mať 20 strán lwbo v podstate sa to ta všetko opakuje aspom podla tohto vidieť aky bol chuj

12.12.2013 odpad!

Ďáblův hlas - Heavy metal Ďáblův hlas - Heavy metal Ian Christe

ja jako milovník metalu som troška sklamaný s tejto knihy žiadna zmienka o kapele THERION kerá by si to určite zaslužila ako zakladatelia symphony metálu a pomerne sa tam vela píše pre mna nezaujimavej komerčnej METALICE ale inak dobrá kniha

26.11.2013 4 z 5

Stoupenci plamene Stoupenci plamene David Morrell

Boj dobra a zla a nakonec všetko je zlo.

11.05.2024 5 z 5

Lov na Eichmanna Lov na Eichmanna Neal Bascomb

Bezcharakterná beštia musel byť ten Eichman,,,Kniha bola dobre napisana možno trošku zdlhavá a ked ho chytili poslali k súdu čakal som aj o pojednavaní bude dosť písané ale tam nebolo toho vela. Ale v podstate spokojnosť

23.04.2024 4 z 5

Tajemný svět pyramid Tajemný svět pyramid John DeSalvo

velmi pekná kniha plná krásnych obrázkov..Niečo nové som sa aj dozvedel tak že som spokojný.

04.04.2024 4 z 5

Zlá sestra Zlá sestra Sam Carrington

kniha nebola zlá len celkom k dokonalosti mi chybalo viac vzruchu

19.02.2024 4 z 5

'Ndrangheta 'Ndrangheta Nicola Gratteri

Velmi ťažká kniha samé mená mestá štvte proste nedalo sa zapamatať nič ..Neverím tomu že niekto to dokázal

19.11.2023

Sydney 2000 Sydney 2000 Anton Zerer

Táto kniha ma stála 10 centov to je v podstate zadarmo ,,,čo s týka obsahu vetšinou opisoval vysledky len slovenských športovcov a plno fotiek ...Na miesto tych fotiek mohlo tam byť svetove celkove opisy.

25.08.2023 2 z 5

Slovenské rozprávky 2 Slovenské rozprávky 2 Pavol Dobšinský

Dobšinský písal dosť podobné rozprávky . V piatich alebo šiestich bola veta človečina smrdí..Ale detom sa to lúbi a to je hlavné

07.08.2023

Tak už spi Tak už spi Helen Walsh

Téma tehotenstva a materstva nebol moc zaujimavo podaná..Autorka opisovala svoje problémy ktoré prežila

27.07.2023 2 z 5

Slovenská mafie v Praze Slovenská mafie v Praze Gustáv Murín

kniha bola dobrá až na ten záver ten ma moc nebavil

13.07.2023 3 z 5

Rozprávková záhrada Rozprávková záhrada kolektiv autorů

slabšie aj pre deti

04.07.2023 2 z 5

Tak chutí svet Tak chutí svet Rudolf Fabry

jeden z tych lepšich cestopisov čo som čital, Dozvedel som sa dosť vecí a naviše tam boli kapitoly o roznych kuchyniach.

02.07.2023 4 z 5

České pohádky České pohádky Jan Drda

Zlá doba dochadzaju mi knižky tak si prečitam pár rozpravkových kníh čo mám doma..Staré klasické rozpravky ktoré su niektoré sfilmované

30.05.2023 2 z 5

Po stopách divov sveta Po stopách divov sveta Peter Forisek

kniha trošku sklamala čaka som od nej viac lebo táto téma ma vždy zaujimala

12.05.2023 3 z 5