Chceme jen tvoji duši

Chceme jen tvoji duši https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146357/chceme-jen-tvou-dusi-146357.jpg 2 11 7

Autor, který byl sám po léta rockovým fanouškem, odpovídá ve svých rešerších na otázky týkající se souvislosti rockové "hudby" a okultismu. Využívá při tom vlastní nashromážděný materiál o populárních skupinách jako Rolling Stones, LED Zeppelin, Eagles, Meat Loaf, AC/DC, Kiss, Rainbow, Iron Maiden, Black Sabbath a odhaluje tajemné, většinou málo známé pozadí rockové scény. Ve světle četných údajů a skutečnosti se objevují šokující souvislosti.... celý text

Duchovní literatura , Náboženství

Vydáno: , Logos

Wir wollen nur deine Seele

Alena_S
13.08.2018

Na knížku jsem byla zvědavá, protože jsem se už před časem z otištěného rozhovoru s jedním vymítačem z povolání dočetla, že coby příznivec metalu a komiksů mám své místečko v pekle vlastně už jisté. Autor byl tak laskav, že mi to celé objasnil. Dovoluji si mu tímto poděkovat: "Hobluj!"

osmoula
07.09.2017

Většina věcí v knize je pravda. Hraju 30let.

iarda
07.02.2017

Knihu mohu doporučit pouze těm, kteří si dokážou udržet jistý nadhled.
K posouzení pravdivosti publikace je nutno mít vědomosti nejen z oblasti Víry, ale i historie rockové, potažmo metalové hudby.
Jedná se o zajímavý soubor pravd, polopravd, dezinformací a propagandy až fanatického zápalu, který se zaměřuje jen na určité kapely a zmiňuje pouze nejextrémnější případy.
Kdyby se kniha nejmenovala Chceme jen tvoji duši, mohla by stejně tak nést název Kladivo na čarodějnice. Slovy Dee Snidera - heavy metalová hudba obsahuje naprosto cokoliv. A pokud bude posluchač této hudby cíleně hledat sex, sado-maso, satana, démony nebo cokoliv jiného, najde je.

RH faktor
30.11.2016

Pekelnej brainwashing totok"

Satan__666
31.08.2016 odpad!

Ta kniha je naopak "velmi kouzelná". Lepší očkování proti blbosti bych těžko sháněl.
(A „odhalovat něco, co je zřejmé už z textů”, není to tak trochu zbytečné?)

pauluscumulus
15.05.2016

Podle mého názoru ta kniha není špatná. Odhaluje jen okultní praktiky rockových skupin, které jsou patrné už z textů a extravagantního života umělců, kteří se v showbusinessu pohybují. To že si tato fakta nechceme (nebo ani nemůžeme!) připustit je už věc jiná...

kannibal28
04.08.2014 3 z 5

Táto malá knižočka ma mierne sklamala lebo zas samozrejme cirkev a boh je to najlepšie čo može byť na tomto svete čo si ja absolutne nemyslym,,CHybajú tu vela skupin o ktorých sa mohol autor aspom trocha zmieniť

Bůh, Hospodin satanismus propaganda náboženský fanatismus úvahy a zamyšlení

Autorovy knížky

1991  47%Chceme jen tvoji duši

Kniha Chceme jen tvoji duši je v