kannibal28 kannibal28 komentáře u knih

Lož na kolesách: Pád Lancea Armstronga Lož na kolesách: Pád Lancea Armstronga Juliet Macur

tohto človeka som nemal rád aj ked bol aktívny cyklista. Nikdy som mu neveril ani slovo a v tejto knížke som sa presvedčil že je to arogantny hajzlík. Knihu doporučujem

29.07.2017 5 z 5

Brankárove spomienky Brankárove spomienky Sepp Maier

po dlhých rokoch som to čítal druhý krát.Spomienky brankárskej legendy Seppa Maiera od detstva až po osudovú haváriu po ktorej musel skončiť s futbalom.

13.07.2017 3 z 5

Tiene bieleho orgovánu Tiene bieleho orgovánu Zuzana Široká

knihu som dostal automatický k objednávke zadarmo ako darček inak by som si ju určite nekupil.

03.07.2017 2 z 5

Můj boj / tvůj boj Můj boj / tvůj boj Ronda Rousey

Túto knihu som vyhral na facebooku v jednej súťaži lebo inak by som si ju asi v živote nekúpil. Ronda to je ženský terminátor už od narodenia sa pretlkala ťažkymi bojmi zo všetkým možným , je to bojovníčka na pohladanie

05.06.2017 3 z 5

Denník z Guantánama Denník z Guantánama Mohamedou Ould Slahi

78,79,80,81,244,245,246,247,248,249, na týchto stranách je samá cenzúra to by ma zaujímalo čo tam je také ked sa tam nenájde ani jedno pismenko.Kniha by možno bola dobrá ale čítať to je asi zbytočné ked neviem čo bolo v každej vete. za to dávam len 2 hviezdičky.

26.05.2017

Temná strana Švédska Temná strana Švédska * antologie

niektoré poviedky horšie niektore lepšie a nájdu sa tam aj super poviedky hlavne tá druhá polovica knihy je o hodne lepšia

21.04.2017 3 z 5

Nacisté: Dějiny varují Nacisté: Dějiny varují Laurence Rees

knižka má spád a je velmi dobre napísaná doporučujem

22.03.2017 5 z 5

Magie krve Magie krve Tessa Gratton

celkom zaujimavý príbeh

08.03.2017 3 z 5

Čierny havran Čierny havran Vasyľ Škľar

o kozákoch som čakal lepšiu knihu ale ten štýl písania ma nebavil . Na to že je to bestseller mohlo to byť aj zaujimavejšia kniha

24.02.2017 2 z 5

Žena bez čísla Žena bez čísla Iby Knill

na túto knihu som sa tešil a veril som že to bude drsná četba ale toto v podstate s Holocaustom nemá nič spoločné. Síce autorka napísala na začiatku knihy že nemala odvahu písať o všetkom ale aj tak som si myslel že tam bude dosť a ono tam v podstate nebolo nič . Poradim vám po osvienčimu to ani nečitajte dalej . Autorka opisuje pripravu na svatbu na 20 stranach potom domáce práce a ručné práce skratka do konca velka nuda jak keby mna to zaujimalo.

17.02.2017 1 z 5

Smrteľný chaos Smrteľný chaos Matt Dickinson

celkom zaujimavý príbeh

23.01.2017 3 z 5

Rohy Rohy Joe Hill (p)

čakal som o trošku viac

12.01.2017 3 z 5

Nepoznaný Nepoznaný René Unischewski

bezva kniha a prekkvapivý záver

03.12.2016 5 z 5

Kremeľské ženy Kremeľské ženy Larisa Vasiljeva

celkom fajn kniha o prvých dámach ruska

18.11.2016 3 z 5

Démonolog Démonolog Andrew Pyper

prva časť knihy velmi ma zaujala ale to bolo všetko potom to bolo také nemastne neslané skratka o ničom, ešte že som ju kupil v celkom dobrej akcii

09.11.2016 3 z 5

Za hranicemi života Za hranicemi života Janet P. Cave

minule životy, prevtelovanie, ducharina je to výmysel alebo skutočnosť?? neviem, kniha ma až ta nezaujala

25.10.2016 3 z 5

Spomienky na budúcnosť Spomienky na budúcnosť Erich von Däniken

pán Dannikan vdaka už tolko krát prečítaná a omielaná ale stále sa to dá čítať

17.10.2016 4 z 5

Havranie dievča Havranie dievča Erik Axl Sund

od tejto knihy som čakal omnoho viac reklamu mala skvelú ale čitanie bolo dosť nezaujimave nemalo to také grády ako to malo mať ale dam šancu aj ostatnym častiam uvidime.

16.09.2016 3 z 5

Divosi Divosi Don Winslow

čakal som od tejto knihy viac nebolo to zlé ale ani nič vynimočné a hlavne mi vadili tie jednoriadkove kapitoly

01.09.2016 2 z 5

nebola to sranda títo ženy si museli vela vytrpeť strachu a bolesti

23.08.2016 3 z 5