kamzíček kamzíček komentáře u knih

Papírová města Papírová města John Green

Jedním slovem ÚŽASNÉ!! Teď už jenom zkouknout film a popovídat si o knize s kamarádkou, která mi knihu doporučila.

10.03.2018 5 z 5

První konec První konec Lauren James

Zdravím, nebudu zde knihu hodnotit, protože to jsem udělala už dřív. Nej bych chtěla poradit pár lidem. Někteří jsem totiž psali, že nepochopili konec a nebo, že je zamotaný. Ne u všech knížek, ale zrovna u téhle je potřeba si přečíst druhý díl, kde najdete spoustu odpovědí na otázky z první knížky.

28.10.2017 5 z 5

Letopisy Narnie – komplet Letopisy Narnie – komplet C. S. Lewis (p)

Zatím první a doufám, že poslední knížka u které se mi více líbil film. Nacpat do jednoho dílu úmrtí mé velmi oblíbené postavy a po dvou kapitolách kdy jsou smrtí všichni zasaženi. Najednou vstane z mrtvých. To přeci nedává smysl a ještě to vysvětlí takovou blbostí. Takhle knížka mě ohromně sklamala.

29.08.2017

Klan koní Klan koní Live Bonnevie

Přečetla jsem si jí na doporučení kamarádky.

15.07.2017 3 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Nejlepší kniha z této ságy. Pocity jsou napsaný a popsaný tak, že nejde s postavami nelitoval, nebo se neradovat.

První konec První konec Lauren James

Pocity z této knihy nedokážu ani popsat. Jsem však neskutečně ráda, že mám tuhle knihu v knihovně.

15.07.2017 5 z 5

Celou sérii jsem dostala k Vánocům a četla jsem jí ještě ten večer asi do jedný hodiny. Hrozně jsem si jí zamilovala. ;)

15.07.2017 5 z 5

Byla jsem první ze třídy kdo tuhle sérii začal číst. Postupně jsem k tomu dovedla spoustu mých kamarádů a kamarádek.

15.07.2017 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Celou sérii jsem přečetla tolikrát a stále mě neomrzela. Je úžasné, jak jsem s postavami mohla a vlastě stále můžu soucítit.

15.07.2017 5 z 5

Kniha plná nečekaných zvratů. Když už jsem si myslela, že je konec nebezpečí objevilo se další. Neskutečné!! Škoda, že tento příběh není vydaný jako normální knížka. Ale i tak jsem ráda, že jsem si ji mohla přečíst. Knihy Harryho Pottra prostě miluju.