Kamila1991 Kamila1991 komentáře u knih

Láska a čest Láska a čest Julie Garwood

Pro mě je tohle určitě nejlepší knížka od J. Garwood. Miluju knížky z prostředí Skotska, ale tohle byla příjemná změna. Duncan a Madelyne byli prostě úžasní. Už teď vím, že se ke knížce brzy vrátím.

22.02.2020 5 z 5

Plamen a květ Plamen a květ Kathleen E. Woodiwiss

Tuhle knížku mám prostě nejraději. Je to taková srdcovka, která nikdy nezklame. Není ani jedna pasáž v knížce, u které bych se nudila. Stránky doslova hltáte! Líbí se mi hlavní postavy, děj knížky, zápletka i konec.

Dokonalý hřích Dokonalý hřích Kat Martin

Napínavé, romantické, dobrodružné... Doporučuji!

10.12.2020 4 z 5

Tajemství Tajemství Julie Garwood

Tady slova nestačí! Nádhera, dokonalost...

06.06.2020

Cizí nevěsta Cizí nevěsta Kinley MacGregor (p)

Já ty chlapce MacAllisterovi prostě miluju! Už teď vím, že si příběh Ewana a Nory brzy přečtu znovu. Těším se na další díl o Stryderovi.

05.04.2020 4 z 5

Čas na lásku Čas na lásku Kinley MacGregor (p)

Krásný příběh, jak Caledonie učila Sina milovat. Všem milovníkům historické romance vřele doporučuji. Nádhera!

27.03.2020 5 z 5

Svatba Svatba Julie Garwood

Tuhle knížku jsem dlouho sháněla a opravdu to stálo za to! Jedním slovem-NÁDHERA!

01.03.2020 5 z 5

Žhavé líbánky Žhavé líbánky Kathleen E. Woodiwiss

Holky, ti Birminghamovic chlapi jsou prostě neodolatelní! Druhý díl téhle ságy opět nezklamal, hltala jsem každou stránku. Mít tak Jeffreyho doma:o)

07.10.2019

Pán touhy Pán touhy Kinley MacGregor (p)

První díl z této série a musím říct, že nastavil laťku vysoko. Tenhle příběh mě opravdu dostal. Nejen, že vás příběh Emily a Dravena pohladí na duši, ale zaručeně se i zasmějete. Všem doporučuji!!! Ke knížce se brzy vrátím... Pozice 73! :o)))

30.03.2020 5 z 5

Pán rozkoše Pán rozkoše Nicole Jordan

Tak už i na Darea došlo... Krásný příběh, ve kterém se dočkáme dopadení Calibana, odhalení jeho identity a konec série o Lize pekelníků. Příběh nezklamal, jen vše kolem Calibana mohlo být víc napínavější.

17.11.2019 5 z 5

Extáze Extáze Nicole Jordan

Nádherný příběh dvou osudem zkušených lidí. Musím přiznat, že někdy jsem se u čtení erotických pasáží i červenala, tohle prostě N. Jordan umí. Knížka se četla jedním dechem, bylo to napínavé až do konce. Jedním slovem - úžasné!

07.11.2019 5 z 5

Plamen v srdci Plamen v srdci Kathleen E. Woodiwiss

Poslední díl Birminghamovic ságy, který pohladí po duši. Je to jedna z mých nejoblíbenějších knížek, ke které se ráda vracím. Nádherný příběh plný napětí, lásky, vášně.. Miluju pasáže, kde se opět setkáváme s Brandonem a Heather.

Královský dar Královský dar Julie Garwood

Další nádherný příběh od J. Garwood. Sara byla trošku naivní a Nathan zase tvrdohlavý jako mezek, ale platí pravidlo, že protiklady se prostě přitahují. Skvělá knížka, četla se jedním dechem.

03.10.2020 5 z 5

Říční dáma Říční dáma Jude Deveraux (p)

Krásný příběh od začátku až do konce. Jen škoda, že jsme se nedozvěděli, jak to dopadne s Justinem a Kim.

04.05.2020 5 z 5

Ztracená dáma Ztracená dáma Jude Deveraux (p)

Nejvíc se mi líbila ta část knihy, kdy je Travis s Regan na lodi. Dvoření na konci příběhu bylo na můj vkus trošku přehnané. Jinak se knížka četla jedním dechem a moc se mi líbila.

26.04.2020 4 z 5

Šlechetný rytíř Šlechetný rytíř Julie Garwood

Další krásný příběh. Líbila se mi povaha Elizabeth-její tvrdohlavost a odvaha. Určitě si knížku zase ráda přečtu.

30.11.2019 5 z 5

Vášeň Vášeň Nicole Jordan

Opět pěkný příběh od Nicole Jordan. Musím se ale přiznat, že mi chvilkami Aurora svým váháním lezla malinko na nervy. Už se moc těším, jak to dopadne s Raven.

29.10.2019 3 z 5

Šest žen Jindřicha VIII. Šest žen Jindřicha VIII. Alison Weir

Velice zajímavá kniha o jednom z nejvýznamnějších panovníků Anglie. Dozvěděla jsem se nové informace a fakta. Doba a vláda Jindřicha VIII. mě nepřestává fascinovat. Doporučuji!

Stříbrný plamen Stříbrný plamen Susan Johnson

Krásný příběh!

26.10.2021 4 z 5

Dědic hraběte z Grevillu Dědic hraběte z Grevillu Kat Martin

Silný, smutný příběh, který naštěstí dobře dopadne a chytne za srdce.

20.12.2020 3 z 5