Kakajko Kakajko komentáře u knih

Andělé, tabulky a sny Andělé, tabulky a sny Eva Tvrdá

Tahle kniha mě nezaujala tolik jako ty předcházející o Prajzské.Kraťoučké povídky, v některých jsem marně hledala smysl..

04.04.2013 2 z 5

Anjel Anjel Jakub König

Drsný humor, v podstatě ale ze života.

25.03.2013 5 z 5

Život pozpátku Život pozpátku Anne Gudule

Téma AIDS by dnes šlo určtitě rozvést na více stránkách, kniha vyšla v 90. letech a tehdy to zřejmě bylo dost odvážné.

25.03.2013 3 z 5

Srdce dvou světů Srdce dvou světů Anne Plichota

Měla jsem velký rozestup mezi předešlým a tímto dílem, musela jsem hodně vzpomínat, co ději předcházelo. Chování některých postav mě překvapilo, z vyložených záporáků se stávají... lidštějšími?

15.03.2013 4 z 5

Až za hrob Až za hrob John Katzenbach

Nedočetla jsem, neuměla jsem se do knihy začíst... Ovšem nevylučuji, že se k ní v budoucnu nevrátím.

11.03.2013 4 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Nesbo se stal mým oblíbeným spisovatelem - jak pro děti, tak pro dospělé. Vždy si myslím, že už vím kdo je vrah, a zase špatně.. :)

05.03.2013 5 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Popravdě jsem čekala od erotické litaratury trochu víc. A dost mě rušily obrázkové smajlíky!

05.03.2013 2 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Po pár stránkách mě začalo neskutečně iritovat slovní spojení "pozdějc, bejby", "bejby", "moje vnitřní bohyně".... Neustále se opakující slovní obraty.

15.02.2013 2 z 5

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Vzhledem k tomu, že se v knize velice často vyskytují slova prd a prdící, předpokládám, že mezi dětmi bude mít úspěch. Mně bavila moc :)

15.02.2013 5 z 5

Doktor Proktor a vana času Doktor Proktor a vana času Jo Nesbø

Myslím, že dětem by se mohla líbit.

15.02.2013 5 z 5

Vánoce Hercula Poirota Vánoce Hercula Poirota Agatha Christie

Kniha byla fajn, pro mn

14.01.2013 5 z 5

Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Jeffery Deaver

Přečetla jsem, ale raději mám příběhy s Lincolnem Rhymem.

10.01.2013 3 z 5

Tak trochu úžasní Tak trochu úžasní Dawn French

Velice nezáživná, sprosté vyjadřování (vážně mluví dívky takto???), kniha mě vůbec neoslovila...

03.01.2013 odpad!

Jednou a navždy Jednou a navždy Judith McNaught

Vtipné, smála jsem se, i sem tam uronila slzu..

30.12.2012

Uspěchané zásnuby Uspěchané zásnuby Alexandra Bassett

Svěže a vtipně napsané, není to jen typická červená knihovna.

29.10.2012 4 z 5

Zamrzlá loď kapitána Flinta Zamrzlá loď kapitána Flinta Arthur Ransome

MOje první setkání s Vlaštovkami a Amazonkami, bylo to ve druhé třídě ZŠ, kdy jsme měli přinést svou oblíbenou knihu.. Já donesla tuto, i když jsem ji ještě nečetla... Ale po skončení výstavky jsem to napravila a pustila se i do dalších Ransomových knih.

23.08.2012 5 z 5

Nechtěli jsme na moře Nechtěli jsme na moře Arthur Ransome

Ve starším vydání se Skřítek jmenuje Hastrman, Jan je John.... Nevím, jestli jsou i další změny jmen u ostatních? Každopádně je to klasika mého dětství, spolu s ostatními knihami ze série.

23.08.2012 5 z 5

Blíženci z ledové pouště Blíženci z ledové pouště Zdeněk Jecelín

Líbila se mi moc, jen marně čekám na pokračování... Mělo to takový otevřený konec.

19.12.2011 5 z 5