Kaja01 Kaja01 komentáře u knih

Evžen Oněgin Evžen Oněgin Alexandr Sergejevič Puškin

Knihu jsem sice četla jako povinnou četbu, ale musím uznat, že se mi velmi líbila. Určitě se k ní ještě někdy později vrátím.

02.01.2018 4 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Pěkná detektivka z hezkého prostředí. Od knihy jsem neměla žádná očekávání, takže jsem nebyla ani unešená, ale ani ne zklamaná.

02.01.2018 3 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Pro každého fanouška podle mě nezbytnost. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací a na Káju se mi otevřel opět nový pohled. :)

02.01.2018 5 z 5

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Od autora jsem jako první četla Lovce draků a kniha se mi velmi líbila. Nezklamal mě ani tentokrát, opět hezké, dojemné a zajímavé čtení.

02.01.2018 4 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Kniha mě velmi příjemně překvapila! Byla čtivá a asi od poloviny jsem se nemohla odtrhnout.

02.01.2018 5 z 5

Oheň je tvým osudem Oheň je tvým osudem Barbara Erskine

Občas jsem se sice ztrácela v tom neskutečném množství postav a často jsem otáčela na konec knihy, abych nahlédla do rodokmenu... To však nemění nic na tom, že kniha mě opravdu pohltila a projít s Eleyne celým jejím životem byl pro mě velký zážitek. Další kniha od Barbary, která ve mně zanechala stopy. :)

13.03.2017 5 z 5

Srdce z kamene Srdce z kamene Simon Scarrow

Kniha mě pohltila a přečteno bylo za 2 dny! :)

04.02.2017 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Nemůžu se dočkat, až se vrhnu na další díly! Měla jsem vysoká očekávání a autorka nezklamala. :)

01.02.2017 5 z 5

Sofiin svět Sofiin svět Jostein Gaarder

Naprosto skvělá kniha! Pohltila mě od první stránky a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Získala jsem nový pohled na filozofii a přijde mi skvěle, že autor dokázal na toto zdánlivě 'nudné' téma napsat takovou pecku. :) Navíc příběh Sofie a Hildy je naprosto nepředvídatelný a vše do sebe brilantně zapadá.
Doporučuji!!

20.11.2016 5 z 5

Úžasná kniha! :) Nevíte jestli nebude náhodou pokračování, vlastně příběh o té Juliiné dceři? Ráda bych si o ní přečetla, kdyby autorka tuto knihu napsala...

18.02.2014 3 z 5