KachnaN KachnaN komentáře u knih

Kvílející schodiště Kvílející schodiště Jonathan Stroud

Tak tohle byla jedna z těch knížek, která mě chytla už na začátku a nepustila až do samotného konce. Dala bych pět hvězdiček, ale jednu musím ubrat za sáhodlouhé popisování místností, postav a všeho dalšího. To bylo asi tak jediné, o mi na knížce vadilo. Možná ještě ten konec, né že by mi přišel nějak otevřený, ale spíš jsem ho asi moc nepochopila...

06.12.2015 4 z 5

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Přišlo mi, že kniha měla pomalejší rozjezd. začátek se mi četl těžce a moc mě nebavil, ale pak se to zlomilo a já se začetla. Opravdu úžasná knížka, úžasné postavy, úžasný příběh.
Jen ten konec...proč mi to ti spisovatelé dělají? Nemůžu se dočkat až se vrhnu na další díl! :)

29.08.2015 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Od pokračování předchozího, opravdu dokonalého dílu, jsem čekala hodně. A to jsem taky dostala. Zhltla jsem tuhle knížku za dva dny a to jsem se ještě musela nutit do pomalejšího čtení. Je to velmi příjemná oddychovka, vlastně taková pohádka o dívkách, které soutěží o jednoho prince. Rozhodně všem doporučuji přečíst! :)
A netuším, jak vydržím čekání do října na poslední díl! Jak to mám sakra vydržet?!?

21.06.2015 5 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Pomalejší rozjezd, ze začátku jsem se nemohla moc dobře začíst, ale někde kolem poloviny se to parádně rozjelo. Opět jsem se nemohla odtrhnout, hltala jsem každý řádek, každé další slovo.
Jsem ráda, že jsem si v knihovně půjčila i 3. díl a můžu se na něj hned vrhnout :)

08.12.2014 4 z 5

Čarodějka a čaroděj Čarodějka a čaroděj James Patterson

Nic moc. Děj mi přišel uspěchaný, někdy i ne moc dobře popsaný. Všechno se mi pletlo dohromady.. A to, že byla knížka vyprávěná z pohledu dvou lidí, co mají velmi podobné jméno, mi dělalo ve všem ještě větší zmatek.
Ale kvůli otevřenému konci si asi přečtu i další díl.

14.11.2014 3 z 5

Denní hlídka Denní hlídka Sergej Lukjaněnko

Na to, jak moc se mi líbila první knížka, bylo tohle pro mě trochu zklamání. První příběh naprostá bomba, ale ty další dva už se mi trochu nelíbily. Možná jsem si tuhle knížku neoblíbila kvůli jiným pohledům vypravěčů, nevím...Jen doufám, že Šerá hlídka bude tak skvělá jako Noční :)

17.10.2014 4 z 5

Bouře začíná Bouře začíná Damian Dibben

Knížky na téma cestování časem mám moc ráda. A proto se mi líbila i tahle. Četla se skvěle, žádné zbytečné natahování, příběh byl zajímavý. Doporučuju :)

08.10.2014 5 z 5