kachenbooklover kachenbooklover komentáře u knih

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Ze začátku mě kniha vůbec nenadchla a chvílemi jsem jí chtěla odložit, nakonec jsem se k dočtení dokopala..Druhá polovina už byla lepší a konec celkem nečekaný...
Na to ,že je tato série tak oblíbená mi tato kniha nepřiša až tak úžasná..
No..zkusím další díl a uvidím.

02.07.2017 4 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

První kniha, u které jsem "ukápla slzičku"=D
Opravdu nádherná kniha, pro pejskaře úplně dokonalá ..a navíc skvěle napsaná !!Co nejdřív si musím přečíst druhý díl !!

16.06.2017 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Zjištění , že kniha není krimi ,ale sci-fi mě překvapilo. A navíc u Keplera..? Tak to jsem opravdu nečekala. Sci-fi téměř vůbec nečtu , tak se mi četlo trochu hůř.. ale myšlenka skvělá !!! Donutilo mě to přemýšlet o posmrtném životě.
Takže za mě dobrá=D

16.06.2017 4 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Nejdřív jsem nechápala proč je tam tolik postav a popisů...ale nakonec to všechno začalo dávat smysl..Spousta složitých jmen...ale jinak námět i příběh dobrý a napsáno poměrně čtivě...za mě čtyři = )

22.03.2017 4 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Dlouho jsem se ke knize nemohla dostat. Vždycky byla nějaká lepší ...ale jsme ráda že jsem si jí nakonec přečetla. Byla úplně úžasná !!!Takhle dobrou knihu jsem dlouho nečetla ! nemám co vytknout.

11.03.2017 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Ze začátku mě kniha vůbec nenadchla , ale pak jsem se do toho dostala a kniha mě úplně pohltila.Za mě jedna z nejlepších. !!

18.02.2017 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

1. polovina nudná , 2. lepší...konec jsem opravdu nečekala a hodně mě překvapil... ale na mě zbytečně moc dlouhé.

12.02.2017 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

skvěle napsaná kniha , i přesto, že jsem několikrát viděla i film , mě kniha bavila.Určitě si přečtu i další díly !!!

07.02.2017 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Kniha mě zase tolik nenadchla. Podle anotace jsem myslela, že to bude lepší. Takový průměr...

04.02.2017 3 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

skvěle napsaná kniha !!!podle obálky bych rozhodně neřekla , že půjde právě o tohle téma. Musím si přečíst druhý díl !!!

02.02.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

kniha jedním slovem skvělá !!!přečetla jsem ji za jeden den...ikdyž jsem závěr tušila od poloviny knihy , kniha byla opravdu super !!nemohla jsem se od ní odtrhnout , dokud jsem jí nedočetla.Za mě jedna z nejlepších knih ,co jsem četla.

26.12.2016 5 z 5