kachenbooklover kachenbooklover komentáře u knih

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Moje první kniha od Dana Browna a musím říct, že určitě ne poslední. Opravdu úžasná a stydím se , že jsem, na ní došla až teď. Udělala na mě opravdový dojem jak kniha, tak i autor. Nemůžu vytknout naprosto nic.

30.03.2018 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

HP is love, HP is life♥.

19.03.2018 5 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Tak tohle teda byla síla. To se mi nikdy jestě nestalo abych zůstala po dočtení jen tak sedět s otevřenou pusou. A nečekala jsem, že se mi to stane u této knihy. Opravdu ne. Je to moje první kniha od této autorky ale zcela zaručeně musím přečíst i ostatní a každou další co vyjde ! Něco tak skvělého jsem dlouho nečetla, tedy jestli někdy vůbec ..
Autorce opravdu klobouk dolů..tohle je opravdu mistrovské dílo !! Škoda že jde udělit jenom tak malý počet hvězdiček. Tohle si jich zaslouží mnohem víc než 5 !!
Až se mě opět někdo zeptá kterou knihu považuju za nejlepší nebo nejoblíbenější , konečně budu vědět co říct !:)

02.03.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Ze začátku mě kniha moc neoslovila ale postupem mě začínala bavit čím dál víc a u závěru už jsem děj úplně hltala. Wolf i Baxterová mě opravdu bavili a nemůžu se dočkat dalšího dílu s nimi.

01.03.2018 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Přečteno za pár dní. Není co dodat..prostě SRDCOVKA !

28.02.2018 5 z 5

To To Stephen King

Sice jsem nejdřív viděla film, ale neodradilo mě to od toho si přečíst knihu. Spíš naopak... a na to jak jsem se na ní těšila ...noo nevím ..
mám ráda když je kniha hodně tlustá , ale tady mě ten děj už chvílemi nudil a říkala jsem si kdy už to skončí a pořád jsem kontrolovala jak jsem daleko..
Ne že by mě kniha úplně zklamala, to zase ne, ale čekala jsem mnohem víc, když se o ní tak mluví..
Bylo pro mě překvapením, že hodně věcí, které byly ve filmu byly jinak, nebo tu nebyli vůbec..
Ale stálo to za to. Uvidíme jak bude vypadat filmové pokračování :)

28.02.2018 3 z 5

Křik Křik Nicolas Beuglet

Musím říct, že jsem se dlouho ke knize nemohla dostat, ale když už to přišlo , tak jsem nemohla přestat !
Opravdu klobouk dolů za tuto knihu !!Autor píše skvěle...doufám , že bude pokračovat !

Rande naslepo Rande naslepo Saliya Kahawatte

Podle obálky jsem si myslela, že to bude jako film, ale i tak se mi kniha moc líbila a určitě mě překvapila. Lidi jako Saliyu musí prostě člověk obdivovat !

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Od Nesba moje druhá kniha a určitě touto nekončím. Četla jsem jí sice až potom, co jsem viděla film, ale i tak mě překvapilo , kolik věcí bylo jinak. Za mě super !!!
Nemohla jsem se odtrhnout.!

24.12.2017 5 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

Neslibovala jsem si od této knihy hodně , protože byla do povinné četby a říkala jsem si , že se mi určitě nebude líbit , opak byl pravdou.Kniha je skvělá,čtivá a způsob,jakým je napsaná mě dostal...a určitě jsem to nečekala..a příjemně mě překvapila

24.10.2017 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Tak na tuhle jsem se neskutečně těšila...a opravdu mě nezklamala.Přečetla jsem jí jedním dechem. I když jsem závěr trošku tušila už dřív,tak mě to vůbec neodradilo.
Můžu jedině doporučit !

24.10.2017 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Pro mě slabší průměr..určitě jsem od knížky čekala víc,tak mě to zase tolik nenadchlo..

24.10.2017 3 z 5

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

Tahle kniha čekala u mně v knihovně na přečtení opravdu dlouho,takže jí to vlastně dlužím.Koupila jsem si jí hlavně kvůli vzhledu,protože ,a nesuďte mě !,já si prostě vybírám knihy podle obalu...a tenhle mě opravdu uchvátil...nečekala jsem ,že to bude tak dobré ....ten konec ?Tak ten jsem fakt nečekala.Přečteno za 3 dny..a to jsem prakticky nedělala nic jiného,než četla....Nemůžu jinak.5 hvězd.

02.09.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Na to ,jak je kniha opěvovaná ,mě nijak zvlášť nenadchla...takový lepší průměr.
Kniha je napsaná docela poutavě,ale pro mě docela chaos v postavách...Když tam byl někdo ,kdo nemluvil třeba čtvrt knihy,musela jsem se vracet zpátky s tím :Kdo to sakra je !!!:D..a když už jsem to konečně jakž takž pobrala , musela jsem zjišťovat kdo má s kým jaký vztah....
Na mě působí dojem ,že nenadchne ani neurazí...osobně mi Dívka ve vlaku přišla lepší.

02.09.2017 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Vzhledem k tomu,že většina si stěžovala ,že je kniha nudná a odložili jí v první třetině,byla jsem trochu skeptická...ale tím víc jsem byla překvapená !Kniha opravdu perfektní,jedna z nejlepších ,co jsem v poslední době četla....žádná informace mi nepřišla zbytečná.Přečteno za pár dní...nemohla jsem se odtrhnout.Opravdu nemám co vytknout.

02.09.2017 5 z 5

Knihu jsem si chtěla přečíst od té doby ,co vyšla, ale dostala se ke mně až teď..A byla super !,je poznat ,že jde o jiného autora.Text není tak bohatý jak by to určitě napsala Rowlingová...ale i tak ..nevím jestli byla forma scénáře dobrá volba ,ale kniha se četla velmi rychle a za 2 dny bylo hotovo..:D
Škoda , že nebude film...určitě bych stála v první řadě na lístky.:D

20.08.2017 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Miluju svět Harryho Pottera a strašně obdivuju J.K.Rowlingovou ,protože tak propracovaná věc..a tak do detailů...prostě WOW !!Filmy jsem viděla mockrát , ale o knihy jsem se začala zajímat až teď ..což mě mrzí. Dvojka sice nepatří k mým oblíbeným ..ale stejně je to prostě super četba a je fajn se zase vrátit do světa HP...
Určitě budu pokračovat.

20.08.2017 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

První díl se mi líbil ale 2. byl snad ještě lepší. Byla jsem "napnutá" od začátku až do konce.Autor to prostě umí a ví jak na to...u mě jedna z nejlepších a přečtená za dny.

29.07.2017 5 z 5

Sedm mínus jedna Sedm mínus jedna Arne Dahl (p)

Kniha mě docela překvapila.Nečekala jsem ,že to bude tak dobré.Dostalo mě to natolik ,že jsem knihu přečetla za několik dní...za mě dobrý?:D

29.07.2017 4 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Úplně nádherná kniha stejně jako první díl. Opravdu jedna z nejlepších knih jakou jsem četla....
Číst jí byl zážitek na celý život..a určitě si to zopakuju.

11.07.2017 5 z 5