Káča Máča Online Káča Máča komentáře u knih

Jak zvířata milují bližního svého Jak zvířata milují bližního svého Kristin von Kreisler

Úžasná knížka plná příběhů o odvaze a lásce zvířat jak lidem, tak ke svým zvířecím druhům. Místy mi vyhrkly slzy dojetím :). Rozhodně za sebe doporučuji pro všechny milovníky zvířat, ale i pro lidi, kteří snad pochybují o tom, že zvířata mají skutečné emoce a pocity.

25.07.2014 5 z 5

Jedna z mála knih, pro které jsem doslova utíkala do knihkupectví, protože mě zaujala hned jak jsem ji viděla. Pro mě osobně to byl skutečně zážitek - hlavně díky fotkám, které doladily můj celkový dojem z knížky :).

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Přečteno jedním dechem. Nic tak depresivního jsem dlouho nečetla...

21.07.2014 3 z 5

Vlčice a dívka Vlčice a dívka Henri Loevenbruck

Všechny díly jsem četla asi jako třináctiletá holka :), můžu jen doporučit, protože jsem každý díl doslova hltala. Na všechny knížky, co jsem kdy četla, si rozhodně nepamatuji, ale tahle mi utkvěla v paměti asi napořád :).

Stopy pohřešovaných Stopy pohřešovaných Susannah Charleson

Úžasná knížka, která vás zasvětí do života psovodů a jejich psů :). Sáhla jsem po téhle knížce náhodně a jsem za to ráda, oslovila mě a častokrát jsem se musela usmát nad Puzzleiným štěněčím chováním a ne jednou mi vyhrkly slzy dojetím.

Mladík v odboji Mladík v odboji C. D. Payne

Fajn čtení, taková oddechovka :). Sice mi občas dělalo problém samotné čtení díky stylu, jakým je knížka napsaná (nespisovná čeština plná puberťáckých slangů), ale jinak fajn. Knížku jsem přečetla s úsměvem na rtech, párkrát jsem propukla v neřízený smích (k mé smůle většinou ve vlaku), takže knížka splnila svůj účel. Další díly si asi přečtu :).

21.07.2014 3 z 5

Carrie Carrie Stephen King

První knížka, kterou jsem od Kinga četla - splnila svůj účel :), co víc dodat!

21.07.2014 4 z 5

Jak žít s neurotickou kočkou Jak žít s neurotickou kočkou Stephen Baker

Sice mám doma kocoura, který se u mě zdržuje zpravidla 3x denně na cca hodinu aby se najedl, případně nechal rozkošnicky drbat pod bradou, ale tahle knížečka mě skutečně pobavila :), přečetla jsem ji za méně jak hodinu a můžu ji doporučit nejen majitelům koček, ale i lidem, co hledají knížku pouze na pobavení a oddech.

21.07.2014 4 z 5

Když sloni pláčou Když sloni pláčou Jeffrey Moussaieff Masson

Pro mě, jako milovníka zvířat, úžasná kniha o citech zvířat proložená pravdivými příběhy. Tuhle knížku by si jednoduše měl přečíst každý, kdo byť jen trochu pochybuje o zvířecích emocích. Někdy mám chuť se k ní vrátit.