Jak zvířata milují bližního svého

Jak zvířata milují bližního svého https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105775/jak-zvirata-miluji-b-105775.jpg 5 8 3

Mají zvířata nějaké emoce? Odpověď Kristiny Kreislerové zní jednoznačně: ano. Předkládá vám nyní desítky pravdivých a poutavých příběhů o zvířatech, která riskovala vlastní život jen proto, aby ochránila před nebezpečím svého milovaného člověka. Přečtete si neuvěřitelně odvážné hrdinné historky: Pes chytí do tlamy hořící petardu, aby nevybouchla u batolete, kůň se vrhne do silnice plné aut, jen aby zachránil zraněnou ženu. Tato bezesporu úchvatná kniha vás přiměje k tomu, že začnete daleko víc oceňovat nepostradatenou roli, jež sehrávají zvířata v našem každodenním životě.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata Příběhy
Vydáno: , Práh

The Compassion of Animals , 1997

Bytost na cestě
09.09.2022 5 z 5

Moc krásná kniha, u které jsem plakala.

mala.katka
10.12.2016 5 z 5

Přiznám se, poplakala jsem si.....dojemné příběhy, jako milovnici zvířat a domácích mazlíčků všeho druhu mě to prostě vzalo u srdce.

Káča Máča
25.07.2014 5 z 5

Úžasná knížka plná příběhů o odvaze a lásce zvířat jak lidem, tak ke svým zvířecím druhům. Místy mi vyhrkly slzy dojetím :). Rozhodně za sebe doporučuji pro všechny milovníky zvířat, ale i pro lidi, kteří snad pochybují o tom, že zvířata mají skutečné emoce a pocity.

zvířata, fauna člověk a zvíře příběhy o zvířatech

Autorovy knížky

2000  93%Jak zvířata milují bližního svého

Kniha Jak zvířata milují bližního svého je v