Knižní_kout Knižní_kout komentáře u knih

Skrytá Skrytá Marianne Curley

Kniha se mi líbila moc, nevím proč ji všichni (skoro) hodnotí záporně, ale je to můj osobní názor. Děj byl zajímaví a hned jsem se do něj vžila.Já osobně hodnotím 5 hvězdami.
P.S. Nevíte jak to vypadá s druhým dílem?

06.09.2015 4 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Výborná kniha! Určitě doporučuji, protože je jedna z mála knih u kterých jsem se zasmála.

01.09.2015 5 z 5

Boj o trůn Boj o trůn Amanda Hocking

KOMENTÁŘ OBSAHUJE SPOILER!!
Skvělá trilogie, opravdu nádherná! Jsem moc ráda,že se Wendi vybrala Lokiho. Ze začátku jsem si říkala, že je Finn docela dobrej, ale pak si to tam začal kazit a mě začal lézt na nervy. Ale jak jsem v příběhu viděla Lokiho tak jsem věděla koho si Wendi vybere já bych si ho určitě vybrala.
Tuhle trilogii hodnotím jak jinak než 5*

18.08.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Knížka byla úžasná jako vždycky,ale hrozně mi vadilo jak se America chová (jasně nebyla by to ona), ale tam mi opravdu vadila.Nechápala jsem, že jí hrozně vadí, když Maxon chodí za jinýma holkama a já jsem si říkala:,,Holka,jsi v soutěži,nejsi tam jediná o kterou se stará.'' Když jsem knížku dočítala tak jsem si trochu ulevila,že ji už svitlo a že se snad začne chovat normálně.
Jinak doporučuji a rozhodně si přečtu i ten poslední díl.

12.05.2015 4 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

Musím zatleskat autorovi celá série byla úchvatná a je mi líto, že už skončila, ale určitě si všechny díly ještě někdy přečtu.

05.05.2015 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Velice vydařená kniha. Už se těším na druhý díl. :D

03.02.2015 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

Kniha se mi líbila, ale vadilo mi,jak se Elena na svůj věk chová a někdy jsem se v textu ztrácela.V ději jsem se chytla někde uprostřed knihy,ale jinak ta polovina děje se mi moc líbila,a tak doufám že druhý díl bude více vychytaný.

18.01.2015 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Opravdu moc vydařená kniha. Autorka si s dějem pěkně vyhrála a hltala jsem snad každé slovo. Už se moc těším na další pokračování!

15.01.2015 4 z 5