julka4940 julka4940 komentáře u knih

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Som rada, že konečne vyšla autorkina ďalšia kniha :) ako bolo síce písané v komentári o pár riadkov nižšie, kostra kníh je rovnaká, ale stále je sa na čo tešiť :) Julie opäť popísala krajinu tak super, že sa už neviem dočkať zimy a snehu :D (ak pravda nejaký bude) a pri čítaní knihy je úplne jedno, či ste sa práve naobedovali, ste proste hladní aj tak z tých dokonalých popisov koláčov a núti vás to niečo upiecť :D aspoň na mňa to tak účinkovalo :D

20.09.2021 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Uuuf, tak toto bola teda jazda. Fakt netuším, kde chodí Carter na tie nápady na svoje knihy. Po (skoro) každej prečitanej knihe som si povedala, waw tak tá bola najlepšia, no musím povedať, že táto bola zatiaľ pre mňa topka. Áno, sú tam nechutné a detailné opisy vrážd, ale tak nejak to asi k nemu patrí a ja som si už asi zvykla :D nuž Carter je pre mňa majster pera :) teším sa na ďalší príbeh s Robertom a Carlosom

03.04.2021 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Ten, kto je milovník Caplinovej, tak určite už po pár stranách vie, ako sa každý jej príbeh skončí. Aj napriek tejto predvídateľnosti má každá jej kniha v sebe niečo, čo človeka prinúti čítať ju na jeden dych. Autorka má proste dar opísať každú krajinu tak dokonale, že máte chuť si hneď zabookovať letenku do danej krajiny a navštíviť všetky miesta, ktoré ona opisuje :D

Na koniec len dodám, že ja som milovník krimi, po romantike naozaj siaham málo, ale Caplinku som prečítala každú jednu a má čestné miesto v mojej knižnici. :)

23.03.2021 5 z 5

Zlomení anjeli Zlomení anjeli Gemma Liviero

Krásny, aj keď dosť smutný a ťažký príbeh :(

30.01.2021 5 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Musím povedať, že táto kniha mi veľmi pripomína prípad zmiznutia malej Medeleine McCannovej ????

30.01.2021

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Oproti prvej časti o málinko slabšia, ale opäť krásna oddychová kniha :)

11.11.2020

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Napriek tomu, že som milovník krimi a po romantike siaham len veľmi málo, musím povedať, že táto kniha ma úplne dostala :) Je to skvelá oddychovka a navyše autorka dokázala tak super opísať Kodaň, že sa sama seba pýtam, prečo tam nežijem :D určite ju odporúčam

11.11.2020 5 z 5