Julinka679 Julinka679 komentáře u knih

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Naprosto úžasná kniha! :-) Opět jsem přečetla jedním dechem :-) Ale ten konec mne tak odrovnal, že honem rychle budu muset přečíst další díl! Mám z toho konce zlomené moje čtenářské srdce! :O :D

24.04.2017 5 z 5

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

Opět úžasná kniha jak je u Richelle Mead zvykem :-) četla se jedním dechem a hodně jsem se u ní nasmála :-) jsem ráda, že konec dopadl tak jak jsem doufala :-)

21.04.2017 5 z 5

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

Lehký SPOILER :-)
Druhý díl lepší než ten první. Richelle Mead mám hodně ráda, už jsem četla její Vampýrskou akademii a tohle volné pokračování je naprosto boží :-) akorát teda ta Sydney! :D jak už někteří psali, také chápu proč se tak zachovala ale tajně doufám, že si s Adrianem najdou nějakou cestičku a budou konečně spolu! :-) a ano Sydney má pravdu, nikdo jiný totiž není jako Adrian Ivaškov a ani nebude! :D :-)

17.04.2017 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Příběh se čte jedním dechem. Kdo si ve VA zamiloval Adriana a později i Sydney, která se tam jen "mihla", bude nadšený :-)

24.02.2017 4 z 5

Čistý Čistý Julianna Baggott

Ze začátku kniha nebyla špatná, dokonce se mi i líbila ale jak jsem se dostávala hlouběji do děje, tak mne už bavit bohužel přestala.
Jistá originalita se zde určitě nachází ale rozhodně ne ve větším měřítku. Dle mého spíše méně zajímavý příběh.

27.12.2016 1 z 5

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Zatím moje první kniha od autorky :-) a rozhodně nebude mou poslední :-) Štvanice je dobře čtivá, zajímavá a nechybí ani humor :-) pokud má někdo rád fantasy tak doporučuji aby si ji přečetl :-)

29.12.2015 4 z 5

Oškliví Oškliví Scott Westerfeld

Další poměrně dobře čtivá knížka :-) Příběh zajímavý, je to zase něco z jiného soudku, takže pro mne příjemná změna :-) Těším se na další díl :-) and seriously I love David! :D

07.12.2015 5 z 5

Julie & Julia Julie & Julia Julie Powell

Po prvních několika stranách jsem z knížky měla smíšené pocity, moc mě nebavila a přemýšlela jsem, že knihu odložím. Ale co bych to byla za knihomola kdybych tomu nedala šanci?! Nakonec mne knížka příjemně překvapila a já ji přečetla celou. Příběh je ze života, vtipný, velmi dobře napsaný, takže si zaslouží kladné hodnocení. Doufám, že si někdy knihu přečtu v anglickém originálu.

02.09.2015 4 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Tady není co dodat :3 zatím rozhodně nejlepší kniha ze série :3 musím přiznat, že si mě ze začátku, tedy od první knihy Zsadist moc nezískal a neměla jsem ho ráda, ale tady si rozhodně "získal mé srdce" :3 :D pokud někdo má rád romantiku, dobrodružství a upíry ať rozhodne začne číst příběhy Bratrstva černé dýky :3

01.07.2014 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Jak to tak vypadá, tak autorka píše čím dál lépe. Tento díl se mi zdá lepší než ten předcházejí a věřím, že ty další budou zase o několik stupínků výše :-)
I když jsem si zamilovala Wratha a jeho Beth, Tohrmenta a jeho Welsii, tak se mi zatím vztah Rhaga a Mary zdá opravdu až pohádkový :-) tento pár je mi zatím asi nejsympatičtější :-) jen mě mrzí, že ke konci se už nepsalo nic o Johnovi :-/ :-)

13.06.2014 5 z 5