Jostein Jostein komentáře u knih

no, upřímně, mě se to nelíbilo :(
bylo mi řečeno, že je to proto, že neumím číst divadelní hry.... tedy nevím, pár jsem jich četla a v pohodě :D
podle mě je to takové nepovedená fanfikce... a jak jsem psala kamarádům, podle mě, si z nás autoři dělají srandu! :D :D :D

11.10.2016 1 z 5

Ačkoliv jsem se zasmála, hlavní hrdinka byla super, a švédský král mě dostal, tak se mi to nelíbilo až tak moc, jako Stoletý stařík.
Mě přišlo, že je těch náhod a divných okolností moc. U staříka mi to přišlo, že je prostě jen ve špatnou chvíli na špatném místě (nebo naopak v dobrou na dobrém?:) )
Tady už mi to přišlo trochu přehnané.... škoda...
Ty 4 hvězdy má v podstatě i za to, že se tam zmiňují o Eskilstuně, kde jsem prožila krásnou dovolenou ;)

03.06.2016 4 z 5

Metráček Metráček Stanislav Rudolf

Fajn knížka, odpočinková, rychle přečtená. A docela jsem se i nasmála :D

31.01.2017 4 z 5

Jako v zrcadle, jen v hádance Jako v zrcadle, jen v hádance Jostein Gaarder

Tuto knihu jsem četla jako malá, byla pro mě ta úžasná, že jako velká jsem si jí prostě musela pořídit!
Dodnes, když mám prapodivnou náladu, si tuhle knihu otevřu.

02.03.2016 5 z 5

Pan Blahoš Pan Blahoš J. R. R. Tolkien

četla jsem miminu v břiše :D
ale víc se těším, až prckovi budu ukazovat ty obrázky :D

16.12.2017 5 z 5

Baba Jaga Baba Jaga An Leysen

Krásná ilustrace a moje malá (necelé 3 roky) má pohádku moc ráda :)

07.07.2020 5 z 5

Čarodějnice na útěku Čarodějnice na útěku Celia Rees

Ona ta knížka není až tak špatná. Ale celkově mě to nějak na víc hvězd nepřesvědčilo...

28.05.2017 2 z 5

Bazar zlých snů Bazar zlých snů Stephen King

Ačkoliv Kinga miluji a na tuhle knihu jsem se hodně těšila, tak mě celkem zklamala.
Některé příběhy super, ale některé....
Hlavně příběhy o autech, co žerou lidi, mě prostě nějak neberou! :D

31.01.2017 3 z 5

Musím říct, že začátek pro mě byl celkem nudní, nebo spíš jsem takový možná nečekala... až později se mi kniha opravdu začala číst lépe... řekla bych, že po příjezdu na ostrov.
jen tedy nevím, kolik hvězd... asi se rozhodnu až po přečtení všech pokračování :D

11.10.2016

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

Na 5 hvězdiček to prostě není, ale ty 4 si zaslouží! Je to hlavně mou láskou k Hannibalovi!
A dobře se to čte! :)

03.06.2016 4 z 5

Ocelové srdce Ocelové srdce Albert Čuba

Váhala jsem na počtem hvězdiček...3 nebo 4.... ale jo, šla jsem cestou nahoru!
Nebylo to špatné,bylo to dobré. A protože jsem byla na křtu knihy a to bylo moc příjemné, dávám tu další hvězdu.
Ale je možné, že až nebudu každý den koukat na Tři tygry a záznamy z Míru, a knihu si znovu přečtu, budu na to koukat jinak. Teď jsem hrozně ovlivněná :D

23.04.2022 4 z 5

Dívka v červeném kabátku Dívka v červeném kabátku Kate Hamer

Knihu jsem dostala na vánoce.
Nebyla špatná, dobře se četla. Ale něco tomu chybělo, nevím... Ale v podstatě doporučuji :)

31.01.2017 3 z 5