JitkaKola JitkaKola komentáře u knih

Mrazivá náruč Mrazivá náruč Jana Jánská

Pribeh Marceli mě naprosto dostal. Cteni jsem si maximalne uzila. Autorka ma na policce jiz cestne misto.

25.04.2023 5 z 5

Na psí uši Na psí uši Petra Nachtmanová

Cte se rychle, prijemny relax. Dostala jsem, co jsem cekala. Doporucuji.

11.03.2023 5 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Nemam slov, moc jsem si knihu uzila.

11.03.2023 5 z 5

Pod maskou smyslnosti Pod maskou smyslnosti Mon Coucou

Do pribehu jsem se nevcitila. Obcas mi prislo, ze ctu nakupni seznam a ne knihu. Svetle body to melo, ale urcite na tom chtelo jeste zapracovat. Urcite ze stranky nelogicnosti a chovani postav. Zaver se mi svym způsobem libil, nebyl pro me tuctovy(za to davam hvezdu), ale prapodivny to ano. Zase...za me to chtelo jeste cas k uzrani. Ceske autory mam rada a fandim autorce i dal. Jen mi dost prijdou prapodivne ty "obhajujici" komentare z cerstve vytvorenych uctu. To mi trochu hnulo zilou uprimne a donutilo me to napsat delsi komentar nez obvykle. Rada se za cas prijdu podivat i na komentar po mem. Ale hodnotim knihu(zbytek pouze slovne) a urcite preju autorce uspech. Verim, ze pristi kniha bude uz o poznani lepsi.

11.03.2023 1 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Kniha me naprosto pohltila a i po docteni nepustila. Mam chut se do ni pustit znovu. Uzasny pocin a vrele doporucuju.

22.02.2023 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Trochu vic deje by neuskodilo, jinak neurazi, ani nenadchne. Fajn pro vypnuti hlavy na dovolene.

28.12.2022 3 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Puvodne jsem jenom dala hodnoceni bez komentare, ale uz ji ctu podruhe, protoze jsem ji nemohla dostat z hlavy. Takze knihu velmi doporucuji a netrpelive vyhlizim vic autorcinych knih.

26.12.2022 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Vubec me to nebavilo i kdyz me anotace nalakala. Dala jsem tomu pul knihy. :( Druhy dil mi lezi v knihovne zbytecne.

26.11.2022 1 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Uzasna kniha. Tesim se na dalsi dil.

26.11.2022 5 z 5

Dokonalé propojení Dokonalé propojení Jana Jánská

Tato kniha je prijemnym prekvapenim, které jsem necekala. Tesim se na autorcinu dalsi knihu.

26.11.2022 5 z 5