Jinovatka Jinovatka komentáře u knih

Spasitel Spasitel Andy Weir

Normálně scifi moc nečtu, ale tohle je fakt perfektní. Nedokázala jsem se odtrhnout.

03.05.2024 5 z 5

Dračí chůvy Dračí chůvy Petr Kopl

Pětiletou a mě moc potěšila, vtipné momenty, hezké chování Morgavsy (až na ten jeden pohlavek, ten si mohli odpustit) jsme zvědaví na další díly

29.02.2024 5 z 5

Nová země – Objevte v sobě smysl života Nová země – Objevte v sobě smysl života Eckhart Tolle

Velké zklamání. Na základě hodnocení jsem čekala něco jiného. Autor povýšený, očividně lepší jak my všichni ostatní. Nebýt audiokniha tak určitě nedočtu. Nic jsem se nedozvěděla.

04.10.2023 2 z 5

Království Království Jo Nesbø

Bylo těžké knihu odložit, ale za závěr ubírám hvězdičku.

15.09.2023 4 z 5

Aforkalypsa Aforkalypsa Jakub Bouda

Bída. Ani mi to nepřišlo vtipné. V ději jsem se ztrácela. Několikrát jsem přemýšlela že ji ani nedoctu, ale nedalo mi to, když už jsem ji kupovala (pořízeno v audio verzi).

09.07.2022 1 z 5

Kouzelný kalendář Kouzelný kalendář Jostein Gaarder

Čekala jsem něco více pohádkového. Pro ateistu asi moc "náboženských blábolů" pro děti mi to přijde moc složité, pro dospělé moc jednoduché. Možná kkdybych četla během adventu tak by mě bavilo více. Nuda.

09.01.2022 2 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Kdyby to nebylo namluvené jako audiokniha, tak ani nedočtu. Pro mě hrozná nuda, hrozně lineární příběh, celou dobu se někam pachtí.. druhý díl se mi líbil trochu více, ale stejně nevím jak je možné že to má tolik obdivovatelů

28.12.2021 2 z 5

Pouta dědictví Pouta dědictví Brandon Sanderson

Já nevím, už mě to tolik nebaví jak první tři knihy. Byla jsem na ní zaseknutá pár měsíců a skoro jsem ji nedočetla.

05.02.2018 3 z 5

Tajemství karet Tajemství karet Jostein Gaarder

Jedna z nejlepších knih, co jsem četla. Přečetla jsem ji několikrát. Občas člověku trochu zamotá hlavu :)

05.08.2017 5 z 5

Vědma Vědma Michael Scott

Knihu jsem nedočetla, celou sérii odkládám na jindy. Tolik mě nenadchla. Sice by mě zajímalo jak skončí, ale děj se vleče, tři knihy pryč a uplynuly tři dny v ději...

04.08.2017 3 z 5

Hraničářův učeň 1-12 Hraničářův učeň 1-12 John Flanagan

První díly mi přišly slabé, jako kdyby autor neměl vůbec promyšlené, co bude psát. Ty další už byly lepší. Nejvíc se mi líbil Císař Nihon-džinu. Celkově bych dala tak tři a půl hvězdičky.

15.02.2016 3 z 5

Město netvorů Město netvorů Isabel Allende

Tuhle knihu jsem četla hodněkrát a vždycky mě hrozně bavila.. má v sobě prostě nějaké kouzlo.

31.07.2015 5 z 5