JaSl JaSl komentáře u knih

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Přiznám se že tento díl mě zaujal nejméně. Nevím proč. Přišlo mi to zbytečně dlouhé a chvílema nudné - hlavně začátkem příběhu. Přitom to byl originální příběh z originálního prostředí.

22.10.2021 3 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

(SPOILER) Kniha je velmi pěkně napsaná. Čtení ubíhá samo. Příběh se mi taky moc líbí i když je to trošku "moc" ve smyslu, že ve 14 letech miluje kluka kterého znovu potká po 8 letech a nepozná ho ?! To je trošku to, co příběhu ubírá na hodnocení z mé strany. Možná kdyby tam bylo víc, že jí třeba někoho připomíná ale v podstatě to bylo pro ni překvapení když zjistila že se jedná o Lea. Nebo kdyby alespoň spolu neměli tolik romantických chvilek jak si koukají do očí ... prostě za mě by ho musela poznat. Ale jinak se mi kniha moc líbila takže určitě doporučuji.

12.10.2021 3 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Další skvělá kniha Colleen. Tato kniha popisuje nádherný příklad lásky, touhy a emocí. Líbilo se mi (možná to bude znít trošku bizarně) že má hlavní hrdina sluchový handicap. Bylo to něco jiného než jsem dosud četla. Opravdu mě kniha pohltila a je to skvělá volba pro romantiky. Ještě bych chtěla vyzdvihnout doprovodne písničky "maybe someday" si ráda pouštím doteď.

11.10.2021 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Moje první kniha kterou jsem přečetla od této autorky a totálně mě dostala. Miluju tuhle autorku.
Tahle kniha je jeden velký wooow efekt. U jiných knih už od začátku tušíte o čem bude kdo s kým skončí apod. Ale tohle ! To byl šok. Doporučila jsem ji přečíst i kamarádce která nikdy žádnou pořádně nepřečetla (a už asi ani nepřečte) ale tuhle i ona sama "zhltla" během tří dnů, takže doporučuji!!!(jako všechny knihy colleen)

11.10.2021 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Bylo tak těžké číst ctuto knihu. Už po pár stránkách jsem si říkala jestli ji opravdu chci dočíst nebo ji prostě odložit. Kdo chce číst o možných, smutných stránkách v manželství když všechno není růžove jako v jiných románech. Tento příběh popisuje realitu, tvrdou realitu. Ale přes to všechno popisuje co v mnoha manželstvích chybí s dětimi nebo bez nich a to obrovskou nehynoucí lásku. Bože ty dopisy které napsal Graham Qinn byli tak nádherné a od srdce. Ještě nikdy mi u knihy neukapla ani slza, možná proto že se snažím číst v denním shonu ale tahle kniha se ani u mě neobešla bez slz. Jsem ráda že jsem ji dočetla až do konce a uvědomila si spoustu věcí. Samozřejmě jsem čekala že se nakonec těhotenství zadaři ale když se potom stala "věc" kdy už to nebylo fyzicky možné říkala jsem si vydrží to jejích láska ? Jejich láska by vydržela opravdu všechno na světě.

10.10.2021 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Měl bys plavat ... Skvělá kniha od které se nemůžete odtrhnout, ostatně jako jiné knihy této autorky. Nikdo se nechce vracet k špatné minulosti ale co když se v ní najednou ocitnete a ani nevíte nebo nevěříte jak ? Příběh o silné ženě jménem Lily která zůstala nohama na zemi.

08.10.2021 5 z 5