Jaruš7 Jaruš7 komentáře u knih

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Léčebná kůra - pro čtení Vám nezbyde čas na jídlo, masáž bránice až do bolesti a s dechem co Vám nebude stačit , budou mít určitě vliv na Váš organismus, a i když budete alespoň lehce znaveni tak Vás napadne ta pravda, že Humor je kořením života .......bude dlouho zdravý.

23.04.2016 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Masážní potěšení, bránice dostala zabrat , - hubnoucí kůra jistá.

23.04.2016 4 z 5

Vykonavatel Vykonavatel Juan Gómez-Jurado

Mrazivé, není možné se nepodivit takovému mládí spisovatele s jakou vehemencí a znalostí této problematiky dovedl sepsat toto dílo. Ani jsem neměla odvahu jí doporučovat.

23.04.2016 5 z 5

Agent bez minulosti Agent bez minulosti Robert Ludlum

Když se mi jako první z děl dostala do rukou , byla jsem příjemně překvapená, z dalších se staly drogy , které vám zformují náhledy a odkryjí historická tajemství , skoro neuvěřitelných politicky strategických , světových zákulisních intrik . L.L. už zemřel , má můj obdiv k šíři a obsahu - geniální hlava, u zdroje, není opravdu divu , že na něj nasadili agenty, má už i skvělého pokračovatele. Jak se říká , všechna čest a klobouk dolů, díky za nevšední zážitky u všech jeho děl.

22.04.2016

Umění zabíjet Umění zabíjet Daniel Silva

Jako vždy je D.Silva zárukou fajnové četby.

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Moje první knížka od D.Dána, za odvahu ke zprůhlednění citlivého tématu a pracovní zpovědi svého svědomí dávám 4,5 *. Takto snad ,alespoň ten titul , bude o něco méně pravdivý.

Dvojí tvář Dvojí tvář Elizabeth George

Citlivě psaná detektivka s důrazem na ženský element. Vygravírované možnosti zápletek se znalostí rasových problémů a nástrah. Čtivá , určitě k doporučení.