Janynka Janynka komentáře u knih

Druhá Druhá Táňa Keleová-Vasilková

Že života. Akorát že málokdy to někomu v životě takto bezvadně vyjde, jako hlavní hrdince. V podstatě červená knihovna, nijak překvapující děj, ale četla se velmi příjemně, oddechové čtení :-)

31.08.2018 3 z 5

Závoj strachu Závoj strachu Samia Shariff

Šílený příběh... Není ani možné, kolik odvahy v sobě ta žena měla, jak vůbec ustála tolik nenávisti od vlastní rodiny... Knížka přečtená za den.

28.08.2018 5 z 5

Devět částí touhy Devět částí touhy Geraldine Brooks

Zajímavá, určitě poučná, ale na toto téma jsem přečetla víc knih, které mne dokázaly strhnout. Tato bohužel ne. Dočetla jsem celou, ale už bych se k ní nevracela...

19.07.2018 2 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Moc mile mně překvapila :-) Krásná oddechovka,při které si odpočinete,ale s napětím sledujete další kroky a počínání hlavní hrdinky.
Knížka o hodnotách,lásce,porozumění a pochopení,nechybí romantika a happy end :-) Jsem ráda,že jsem ji přečetla,pohladila :-)

24.02.2018 5 z 5

Noc jako stvořená pro nevěru Noc jako stvořená pro nevěru Zdena Frýbová

Úsměvné :-) Pro mně zvláštní knížka,trošku jsem si zvykala na styl napsání,ale je to moje prvotina od této autorky,dalším knížkám od ní dávám samozřejmě šanci :-) Nelepší byl fakt ten konec,celkem překvapivý,ale super :-D

16.02.2018 3 z 5

Deníky psané v korzetu Deníky psané v korzetu Katie MacAlister

Už na začátku jsem se musela smát :-D Povedená knížka,hlavní hrdinka mi kolikrát připoměla mně samotnou :-D

13.03.2017

Mister Mister E. L. James (p)

A mně se to líbilo :-) Nenáročné, oddechové, pro nás nenapravitelné romantiky fajn.

01.01.2020 3 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Moje první knížka od této autorky. Líbila se mi. Snad už jen,že jsem z Moravy :-) Hlavní hrdinka mně sice někdy štvala svým podivným přístupem tak jako ke všemu,ale příběh byl ze života,milý,úsměvný,taky dojemný,ale tak jak to opravdu bývá...

10.01.2019 4 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Nejdřív jsem myslela, že se přede mnou rozjíždí těžce červená knihovna. Ale bylo hezké překvapení, když se příběh rozjel. Pronásledování, láska, detektivní zápletka, všechno, co má fajn knížka mít. Moc se mi líbila, na další od této autorky se rozhodně chystám :-)

30.08.2018 4 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Velmi příjemné, oddechové čtení :-)

19.08.2018 4 z 5

O mé rodině a jiných mimozemšťanech O mé rodině a jiných mimozemšťanech Kathy Lette

Skvělá! Těžká životní situace silné ženy, popsána s obrovským optimismem, vírou v lepší zítřky :-) Krásně se četla, u některých pasáží se smějete nahlas, pohlazení :-)

18.07.2018 4 z 5