Janík511 Janík511 komentáře u knih

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Kniha byla zajímavá, trochu jiné čtení než na co jsem zvyklá. Mohla být i kratší, některé pasáže zbytečně vleklé. Detektivní zápletka byla napínavá, netušila jsem, kdo byl záporný hrdina a jak to celé dopadne. Jen konec byl velmi smutný, ale od půlky knihy se dal čekat, že žádný happy end nebude. Ráda si přečtu něco dalšího od této autorky. Nebylo to vůbec špatné.

18.01.2019

Svědek Svědek Liza Marklund

Od autorky druhá kniha a oproti knize Exploze pravý opak. Četla se mi dobře, děj měl spád, i když mohla mít o něco méně stran. Jsem zvědavá, zda i další díly budou stejně dobré.

01.01.2019

Domina Domina L.S. Hilton

Po přečtení mohu říci, že Maestra se mi líbila více. Domina už postrádá kouzlo, četla se mi hůře. Konec zůstává opět otevřený. Knihu nezatracuji, ráda si přečtu i třetí díl, jak vše dopadne.

27.12.2018

To chce zloděje To chce zloděje Kay Hooper

Knihu jsem přečetla za jeden den. Byla jsem mile překvapena, jako odpočinková četba velmi dobrá, nic náročného.

20.12.2018

Maestra Maestra L.S. Hilton

Kniha se četla velmi dobře. Nejvíce se mi líbila druhá polovina, kdy už měl děj spád a hrdinka se neštítila zabíjet. Konec mě překvapil, ale dal se očekávat. Celkem se divím zápornému hodnocení, za mě dobré. Určitě si přečtu i druhý díl.

19.12.2018

Štvanice Štvanice Janet Evanovich

Kniha mě opravdu bavila, i když děj byl celkem jednoduchý. Přesto jsem si u knihy odpočinula a nemohla se odtrhnout.

18.12.2018

Cayenský pepř a javorový pudink Cayenský pepř a javorový pudink Nathalie Roy

Tři díly jsem si zakoupila a nezklamaly mě. Styl typu Bridget J. mám velmi ráda. Hodnotím proto kladně, jako oddychovka na dovolené byla super. Těšila jsem se vždy na další díl a doufám, že knižně u nás vyjde i čtvrtý díl. Ráda bych věděla, jak celá série skončí.

17.12.2018

Život vzhůru nohama Život vzhůru nohama Jo Platt

Kniha zakoupena ve výprodeji, nic závratného jsem neočekávala, ale chyba. Kniha mne od počátku zatáhla do děje, hrdinka i přes různá úskalí došla svého štěstí. Jednoduše dobře napsaná kniha, humorná a velmi čtivá. Jsem ráda, že jsem na ni narazila a ráda se k ní vracím.

17.12.2018

Umři znovu Umři znovu Tess Gerritsen

Další výborná kniha od mé oblíbené autorky. Děj napínavý, do posledních stran jsem si myslela, že vraždí někdo jiný. Těším se opět na další díl.

13.12.2018

Atentátnik Atentátnik Liza Marklund

Kniha se nečetla špatně, ale děj mě bohužel nijak zvlášť nezaujal. Prokousala jsem se knihou a na konci se žádné velké drama nekonalo. Zkusím ještě jeden díl od autorky, pak definitivně tuto sérii odložím.

13.12.2018

Tajemství posledního nacisty Tajemství posledního nacisty Iain King

Kniha mě překvapila, četla se celkem dobře. Dějově mohla být lépe propracovaná. Naivita členů vyšetřovacího týmu mi přišla až hloupá. Kladně hodnotím alespoň zápletku. Nijak neurazí, ale ani nenadchne.

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

U knihy mě zaujal přebal. Po první třetině jsem se začala nudit a čekala jsem, jak rodina celou situaci zvládne. Bohužel ani konec nebyl nijak přesvědčivý. Námět mohl být lépe propracovaný. Za mě slabé.

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Autorku mám ráda, ani tato kniha nezklamala. Četla se velmi dobře, děj napínavý a přečtena jedním dechem.

Dům smrti Dům smrti Bernhard Aichner

Četla jsem jen tento díl, styl zvláštní, dočetla jsem, ale kniha mě nijak dějově nenadchla. Dopředu člověk tušil, kdo za vším stojí. Hrdinka mi nebyla sympatická. Její myšlenkové pochody místy zvláštní. Jako oddychovka s málo stranami je dobrá, ale určitě nebudu číst první a poslední díl. Postačil mi tento. Hodnotím třemi hvězdičkami, nic výjimečného.

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Četla jsem na dovolené a paráda. Kniha záživná, děj napínavý a celkově hodnotím velmi kladně. Stojí za přečtení a určitě si přečtu další.

06.11.2018