Jana77 Jana77 komentáře u knih

Rašeliniště Rašeliniště Susanne Jansson

Trochu tajemna, mystiky, ale nakonec přece jen lidský čin, který krutě zasáhl do životů jiných. Dobrá knížka, přečteno za pár hodin.

12.04.2018 5 z 5

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Komu se líbila Dívka ve vlaku, tak tato je napsána ve velmi podobném stylu a je rozhodně vynikající! Smutná, ale tak nějak akorát. Rozhodně doporučuji!

04.09.2017 5 z 5

Stírací losy Stírací losy Kerstin Ekman

Za mě jen tři hvězdy. Dlouho mi trvalo se začíst, měla jsem zmatek v postavách a dialogy bez uvozovek mi dělaly největší problém. Samotný děj není vůbec špatný, ale potřebovala jsem ke čtení naprostý klid, abych se mohla soustředit.

21.08.2017 3 z 5

Šántárám Šántárám Gregory David Roberts

Četla jsem ji už tak dávno, úplnou náhodou a byla skvělá! Hltala jsem každé slovo!

18.07.2017 5 z 5

Labyrint Labyrint Sigge Eklund

Prostě bravurní!! Budu ji muset chvíli vydýchávat. Naprosto odzbrojující styl, neuvěřitelně chytlavé! A ten konec, já snad ani pořádně nevím, jaký je konec, musela jsem si ho přečíst několikrát a zkoušela jsem číst mezi řádky, ale ono to snad ani konec nemá, máte jen fantazii. Smekám!

02.03.2017 5 z 5

Vražedná diagnóza Vražedná diagnóza Ingrid Hedström

Jednu hvězdu musím ubrat kvůli trochu zbytečným a zdlouhavým pasážím, ale jink docela fajn krimi.

24.02.2017 4 z 5

Diamantová holubice Diamantová holubice Adrian Hyland

Hodně nezvyklé, zdlouhavé, místy až neskutečné. Příznivce šamanství a domorodých kmenů to zaujme určitě.

06.02.2017 2 z 5

Dívka o půlnoci Dívka o půlnoci Katarzyna Bonda

No, tak na můj vkus zbytečně dlouhé. Zbytečně nafouknuté, klidně by stačila polovina stran. Ale samotný příběh není špatný, má spád.

03.12.2016 2 z 5

Pohrobci zla Pohrobci zla Nicolas d'Estienne D'Orves

Temné, kruté, neskutečné! První půlku jsem doslova zhltala, druhá už byla pro mě víc neskutečná, hůř se mi četla. Ale knížka je to výborná!

21.11.2016 5 z 5

Zmizelé dívky Zmizelé dívky Lauren Oliver

Tak za mě úžasná kniha! Rozuzlení tak nečekané, že jsem se musela vracet zpátky, abych se ujistila, že jsem to nepochopila špatně. Opravdu doporučuji si přečíst.

16.03.2016 5 z 5