Jana77 Jana77 komentáře u knih

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Výborná detektivka, plná rodinných tajemství, dávných zločinů a nevyjasněné minulosti.

03.05.2016 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Hodně mě překvapila, musím říct :) První polovinu knihy jsem byla nedočkavá, o jaké hrozné tajemství jde a nemohla jsem přestat číst. A pak jsem na ni byla strašně naštvaná, říkala jsem si, vidíš, lži ti pěkně zbořily vše, co jsi budovala. A konec mě dostal a v duchu jsem se hlavní hrdince omlouvala :D

19.04.2016 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Po přečtení Dítěte číslo 44 jsem myslela, že Smith nastavil laťku vysoko. Farmou ji nepřekonal, ale nastavil jinou, protože Farma jiná je. Skvěle promyšlený příběh plný dávných tajemství a starých křivd mě udržoval od první stránky v napětí. Za mě plných 5 hvězd.

09.04.2016 5 z 5

Ostrov Ostrov Victoria Hislop

Neuvěřitelný příběh , který se odehrává v zemi, které jsem já osobně naprosto propadla. Spinalonga, jako ostrov, kam přesouvali nemocné malomocenstvím, je tajemný doposud. Samotný děj je plný bolesti, smutku, ale i šťastných konců.

02.04.2016 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Nádherný příběh hrdé a statečné Sophie z první světové války, který zasahuje do přítomnosti. Opět krásná knížka, která mi v myšlenkách ještě chvíli zůstane.

31.03.2016 5 z 5

Než jsme se poznali Než jsme se poznali Lucie Whitehouse

Tak psychothrillerem bych to asi nenazvala, spíš detektivka. Dala se číst, konec trochu překvapivý, ale už jsem četla mnohem lepší knížky.

23.03.2016 1 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Nádherná, nemám slov. Začátek mě nejdříve trochu odradil, ale potom to vzalo spád a já jsem se nemohla odtrhnout. Ještě dlouho na knihu budu myslet :)

21.03.2016 5 z 5

Zmizelé dívky Zmizelé dívky Lauren Oliver

Tak za mě úžasná kniha! Rozuzlení tak nečekané, že jsem se musela vracet zpátky, abych se ujistila, že jsem to nepochopila špatně. Opravdu doporučuji si přečíst.

16.03.2016 5 z 5

Co po ní zůstalo Co po ní zůstalo T. R. Richmond

Vzhledem k recenzím jsem se jí trochu bála, ale naprosto mě pohltila od první stránky. Trochu mi vadily ty dopisy, ale byly důležité a leccos jsem díky nim pochopila. Má zvláštní styl psaní, je úplně jiná než ostatní spisovatelé, ale právě proto mě knížka tak nadchla.

14.03.2016 5 z 5

Šepot vzdálených chvil Šepot vzdálených chvil Kate Morton