jana1976 jana1976 komentáře u knih

Hořící kříž 1 Hořící kříž 1 Diana Gabaldon

Podle mého názoru nějak děj upadá, ale zajímají mě osudy všech lidí, proto budu číst dál.

17.07.2018 3 z 5

Tvář vody Tvář vody Guillermo del Toro

Na knihu mě navnadila upoutávka na film. Úplně mě pohltila. Těším se i na filmové zpracování.

23.04.2018 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Krásný příběh, jen mi nesedl styl psaní knihy.

24.04.2017 3 z 5

Tajemství papežovy knihovny - Osudové proroctví Tajemství papežovy knihovny - Osudové proroctví Mik Peterman (p)

Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla. Bádání od stolu mě nebavilo. Druhá polovina knihy se rozjela. Nakonec nebyla špatná, ale ani žádné bum se nekonalo. Nic méně časem sáhnu i po pokračování.

27.02.2017 3 z 5

Smrtící kód Smrtící kód Ken Follett

Pěkně napsané, četla se jedním dechem. Jen po přečtení pilířů, věků a ságy Století je tato kniha nevýrazná.

07.10.2016 4 z 5

Shledání v Barsaloi Shledání v Barsaloi Corinne Hofmann

Těšila jsem se, až si přečtu co bylo dál, ale už mě tato kniha vnitřně tolik nebavila. Shoduji se s názorem Nenúfar.
Přesto sáhnu po další knize: Afrika, má láska.

22.09.2016 3 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Jelikož film, který jsem viděla už dávno si nepamatuji, knihu jsem si opravdu užila. Každou stránku jsem hltala.

07.08.2016 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

ááááách, dokonalé. Celá série Píseň ledu a ohně je pro mě naprostá bomba. Poutavé, rychlý děj a hlavně nikdy nevíte co se stane.....

17.06.2016 5 z 5

Anglický pacient Anglický pacient Michael Ondaatje

Filmové zpracování se mě líbilo, pustila jsem se do knihy s tím, že určitě budu mít ze čtení pěkný zážitek. Bohužel jsem se v ději ztrácela. Kniha mě moc nenadchla. Očekával jsem od ní víc.

17.06.2016 4 z 5