Jájuška Jájuška komentáře u knih

Divergence Divergence Veronica Roth

Knihu přímo miluju. Čtyřka se podle mně choval ochranitelsky o Tris od samého začátku až ke konci. Sečtělí mne trochu zklamaly, ale i přesto mne kniha moc zaujala. Těším se až si přečtu další díl. A vřele doporučuji.

22.10.2014 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Dobře napsaná knížka. Nejvíc se mi líbilo jak dali Tris sérum v míromiluvných. Tobias se mi zdál jako tvrdší kluk v Divergenci. v Rezistenci nějak změkl a to mně trochu mrzí. Jinak doporučuji už se těším na poslední díl.

18.01.2015 4 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Moc jsem se na tuto knížku těšila a mám z ní velmi dobrý pocit. Moc jsem si tu knížku zamilovala. Měla jsem ji přečtenou na jeden nádech.No prostě a jednoduše doporučuju.

18.01.2015 5 z 5

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Tato kniha není dobrá jako ty ostatní. Přemlouvala jsem se, abych ji dočetla a ten konec mne ani moc nepřekvapil.

22.10.2014

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

2.díl a nezklamalo jsem velice nadšená těším se na další díl

18.01.2015 4 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Už od začátku jsem v Petche věřila a jsem šťástná s tím jak to skončilo. Až na Vee ta mně sklamala v tom, že nevěřila Noře. A už se těším na další díl. Tento díl jsem přečetla během dvou dnů, a proto doporučuji tuhletu knížku přečíst.

25.10.2014 5 z 5

Neferetino prokletí Neferetino prokletí Kristin Cast

Začátkem jsem s Emily soucítila a nevěřila jsem, že se z ní stala ta zlá Neferet. Ale ke konci knihy se mi začala protivit. Námět to byl dobrý, ale mne osobně to nezaujalo.

22.10.2014