Jájuška Jájuška komentáře u knih

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Dobře napsaná knížka. Nejvíc se mi líbilo jak dali Tris sérum v míromiluvných. Tobias se mi zdál jako tvrdší kluk v Divergenci. v Rezistenci nějak změkl a to mně trochu mrzí. Jinak doporučuji už se těším na poslední díl.

18.01.2015 4 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Moc jsem se na tuto knížku těšila a mám z ní velmi dobrý pocit. Moc jsem si tu knížku zamilovala. Měla jsem ji přečtenou na jeden nádech.No prostě a jednoduše doporučuju.

18.01.2015 5 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

2.díl a nezklamalo jsem velice nadšená těším se na další díl

18.01.2015 4 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Už od začátku jsem v Petche věřila a jsem šťástná s tím jak to skončilo. Až na Vee ta mně sklamala v tom, že nevěřila Noře. A už se těším na další díl. Tento díl jsem přečetla během dvou dnů, a proto doporučuji tuhletu knížku přečíst.

25.10.2014 5 z 5

Neferetino prokletí Neferetino prokletí Kristin Cast

Začátkem jsem s Emily soucítila a nevěřila jsem, že se z ní stala ta zlá Neferet. Ale ke konci knihy se mi začala protivit. Námět to byl dobrý, ale mne osobně to nezaujalo.

22.10.2014

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Tato kniha není dobrá jako ty ostatní. Přemlouvala jsem se, abych ji dočetla a ten konec mne ani moc nepřekvapil.

22.10.2014

Divergence Divergence Veronica Roth

Knihu přímo miluju. Čtyřka se podle mně choval ochranitelsky o Tris od samého začátku až ke konci. Sečtělí mne trochu zklamaly, ale i přesto mne kniha moc zaujala. Těším se až si přečtu další díl. A vřele doporučuji.

22.10.2014 5 z 5