Ivuska.09 Ivuska.09 komentáře u knih

Moc jsem se na tuhle knížku těšila, ale asi jsem očekávala něco trochu jiného. Nicméně souhlasím s tím, že člověk má hned chuť jít si zatancovat tango. Navíc má knížka pár stránek, takže je to opravdu rychlé čtení. Na druhou stranu, kdybych knihu nepřečetla, bohužel bych o nic nepřišla.

16.01.2014

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Tuhle knížku jednoduše miluju. Jedna z mých nej.

25.08.2013 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Nemesis mě nadchla. Má 4. kniha od tohoto autora (Netopýr, Červenka, Švábi, Nemesis) a jednoznačně nejlepší. Těším se na další díl :)

23.08.2013 5 z 5

Devět a půl týdne Devět a půl týdne Elizabeth McNeill (p)

Ani nevím, co si o téhle knížce myslet. Něco mě nutilo číst dál, přestože se mi to čtení vlastně příčilo.

17.08.2013 1 z 5

Červenka nese smrt Červenka nese smrt Jo Nesbø

Červenka se mi líbila o něco méně než Netopýr a Švábi. První polovinou knihy jsem se spíše "prokousala", pak ale kniha vzala rychlý spád a začala mě bavit. Zpětně mohu říct, že je opravdu dobře promyšlená a pro mě nudný začátek je nutný pro poutavý konec. Na začátku jsem ale bojovala s tím, abych knihu úplně neodložila. Teď rozhodně nelituji, že jsem dočtla, ale předešlá dvě díla mě bavila od začátku do konce.

15.08.2013 3 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Od tohoto autora mám přečtené zatím dvě knihy: Švábi a Netopýr - nemůžu se rozhodnout, která byla lepší ;) Příběhy s Harrym opravdu dokáži čtenáře "vtáhnout" do děje. Doporučuji.

11.08.2013 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Milá letní oddechovka :)

07.08.2013 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Má první kniha od tohoto autora - musím říct, že jsem spokojená. Často jsem četla, že je to nejslabší dílo, které tento autor napsal - sice mě trochu mrzí smrt jedné z žen, ale jinak paráda. Jestli je tohle nejslabší z děl, jsem moc zvědavá na další :).

03.08.2013 4 z 5

Neurazí, ale mě ani příliš nenadchl. Za přečtení ale stojí - odpočinkové čtení.

30.07.2013 3 z 5