iveetka iveetka komentáře u knih

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Odpočinková kniha. Určitě se neztotožňuji s tím, že je to něco "extra", ale za mě dobrý. Těším se na další díl.

11.12.2017 4 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Jedním slovem - povedené!! :)

30.10.2017 5 z 5

Děti moře Děti moře Charlotte Lyne

Láska mezi Sylvestrem a Anthonym mi chvíleme přišla, jako vztah dvou homosexuálů a Fenella jako 5té kolo u vozu. Do čtení jsem se nutila a konec mě doslova otrávil. Historické romány mám velmi ráda. Tento příběh na mě vůbec nezapůsobil.

17.10.2017 2 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Riley Sager (p)

Já půjdu proti proudu. U autora knihy jsem zvyklá na nadpřirozeno, tudíž pro mě závěr knihy nebyl překvapením. Mě se příběh líbil a knihu jsem přečetla za 4 dny. Nenudila mě, naopak mě bavila se vším všudy. Za mě do deštivých dní ideální čtení.

01.06.2024 4 z 5

Mé přítelkyně z Ravensbrücku Mé přítelkyně z Ravensbrücku Magda Knedler

Příběh mě vůbec nenadchl. První půlku jsem doslova protrpěla, protože knihy čtu do konce. Druhá půlka byla o něco lepší. Každopádně příběh Idy jedna velká nuda.

21.05.2024 2 z 5

Pohodové rodičovství Pohodové rodičovství Milan Studnička

Kniha se mi líbila. To, že pan Studnička je "dokonalý" rodič mě nerozčilovalo. Kniha se dobře četla. Se vším se neztotožňuji, ale rozhodně mi čtení poskytlo několik pro mě důležitých odpovědi, rad a triků.

26.01.2024 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Strašně se mi líbilo prostředí, ve kterém se příběh odehrával. Popis hotelu rozhodně zaujal včetně období kruté zimy. Prvních 100 stran jsem doslova hltala. Bohužel potom už to dle mě nebylo ono. Odhalení vraha žádný extra šok, což mě vždy mrzí + vztah Gwen a Davida.....tam si myslím, že mohlo být závěrem něco málo ještě řečeno. Kniha -průměr.

04.07.2022 3 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Krásná kniha. Příběh se mi moc líbil. Od knihy jsem dostala, co sem očekávala. Pokud má někdo rád tento žánr kniha ho nezklame. Jdu hned na druhý díl.

04.01.2020 4 z 5

Tělo nad její duší Tělo nad její duší Vladimír Kavčiak

Za svůj život jsem nedočetla pouze 1 knihu - TUTO. Nečtivé, nesrozumitelné! Vůbec jsem se neorientovala, kdy (rok) se děj odehrává. A popis osob - strašný.

17.10.2017 1 z 5

Příbytek lásky Příbytek lásky Kate Barlow

Od knihy jsem očekávala víc. Prostředí sekty mě zaujalo. Nicméně příběh jako celek nic moc.

17.10.2017 3 z 5