i.stefany i.stefany komentáře u knih

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Knihu jsem četla poté, co jsem viděla film. Je to opravdový silný životní příběh statačné ženy. Obdivuji Betty, že dokázala překonat strach a neustoupit od svého plánu. Moc jsem jí fandila a jsem šťastná, že to dokázala. Kniha má volné pokračování - S láskou k dítěti.

Neviditelné ženy Neviditelné ženy Jacky Trevane

Hezká knížka, zajímavé a varovné příběhy pro všechny ženy, které propadnou lásce k cizinci.

08.08.2017 4 z 5

Fatwa: život pod hrozbou smrti Fatwa: život pod hrozbou smrti Jacky Trevane

Pěkná, velice čtivá knížka. Vždycky při čtení mi probíhá hlavou, co bych asi udělala na stejném místě já. Vůbec si neumím představit, že bych se oddělila od svého přítele. I kdyby mi lezl sebevíc na nervy. Natožpak v muslimských zemích. Copak se toho o té jejich horkokrevné mentalitě neví víc než dost? I kdyby se chovali sebe lépe, někde vzadu vždycky visí hrozba. Ty holky jsou pořád stejně naivní a dělají pořád stejné chyby. Nicméně hodnotím knihu velmi pozitivně, protože se bezvadně četla a byla napínavá.

Recept na Araba Recept na Araba Viktória Darsane

Pěkná knížka, ráda čtu knihy na toto téma. Jen kroutím hlavou nad naivitou hlavní hrdinky. Jednou se spálila a naivně se vrhá do stejné řeky podruhé. Nicméně se mi četlo pěkně a byla jsem zvědavá na rozuzlení příběhu.

Noc jako stvořená pro nevěru Noc jako stvořená pro nevěru Zdena Frýbová

Další skvěle napsaná kniha. Člověk by řekl, že knihy od starší autorky nemohou mít takový náboj, jako současní autoři, ale v tomto případě to naprosto neplatí. Paní Frýbová je prostě třída! Opět jsem se nemohla od knihy utrhnout, dokud jsem ji nepřečetla celou a pak mě vždycky mrzí, že už je konec. Těším se další povedené dílo.

Příliš blízko Příliš blízko Hilary Norman

Kniha se mi velice líbila, nemohla jsem se od ní utrhnout. Kapitolky krátké, takže se čte velice rychle. Dokázala jsem chápat chování všech zúčastněných, nicméně bych se určitě nechtěla dostat do jejich situace. Ať už Nicka nebo Niny. Hodnotím za 5*.

Neděle jako stvořená pro vraždu Neděle jako stvořená pro vraždu Zdena Frýbová

Fantastická kniha. Paní Frýbovou jsem zvolila náhodně, po přečtení popisku ke knize. Je to skvěle odvedená práce, umím si představit chování jednotlivých hrdinů. Knihu jsem četla jedním dechem a nemohla se odtrhnout. Těším se na další její tvorbu. Za mě jednoznačnou hvězdou příběhu Zuzanka. :-) To je třída. K této knize se určitě za čas vrátím, pokud ji nebudu mít přímo doma v knihovně.

15.05.2017 5 z 5

Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Alena Jakoubková

Čekala jsem něco trochu ostřejšího. Závěr byl teda opravdu síla. Mám ráda plné a uvěřitelné příběhy. Tento mě neoslovil.

18.04.2017 2 z 5

Tereza Tereza Magda Váňová

Pěkně napsaná a velmi čtivá kniha. Příběh hrdinky by se mohl odehrát i v reálném životě, pokud máte hodně kamarádů. :-) Každopádně mám ráda knihy paní Váňové, četla jsem již 4 a všechny byly super. Doporučuji její knihy!

22.03.2017 5 z 5