Příliš blízko

Příliš blízko

Psychothriller o ženě, která se nedokázala vyrovnat se ztrátou svého milence a mstí se jemu i jeho nové lásce.

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25828/prilis-blizko-25828.jpg 4.214

Too close

Vydáno:, BB art

Nita17
28.08.2017

Téma knihy je známé, ovšem tady neuvěřitelně čtivé a přehledné. Reakce na události se dají chápat a nejsou až tak přehnané, což oceňuji. Příběh o tom, co všechno dokáže lidská mysl a jak nebezpečně vám může ovlivnit život. ...chápu obranu i hysterii Niny, rozpoložení a vztek Nicka a konec i když v něčem tragický, přece vysvobození.

i.stefany
08.08.2017

Kniha se mi velice líbila, nemohla jsem se od ní utrhnout. Kapitolky krátké, takže se čte velice rychle. Dokázala jsem chápat chování všech zúčastněných, nicméně bych se určitě nechtěla dostat do jejich situace. Ať už Nicka nebo Niny. Hodnotím za 5*.

Macula
11.10.2016

Kniha mě překvapila svou propracovaností. Od knihy jsem nic nečekala a byla jsem mile překvapena. Autorka se postarala o to, že člověk nemá problém "vžít se do děje" na začátku knihy, a zároveň kniha utíká pod rukama. Milé překvapení.

Alena_S
29.11.2014

Kniha byla čtivá, napínavá, ale z hrdinovy manželky mě málem chytala žízeň - Ne protože je vyléčená alkoholička, ale že je neléčená hysterka, která už po chvíli potíží začne volat "Já už nevím, čemu mám věřit!" Uznávám, že mohla přehánět i hůř, ale stejně - trochu důvěry do toho vztahu, ne? :)

kneslova
13.10.2014

Kniha na už několikrát zpracované téma, také i ve filmu. Působivé, dotyční jsou zcela bezmocní neboť jim nikdo nevěří..., a bývalá milenka je pronásleduje a je velmi vynalézavá..

Jitulisko
05.12.2012

Zajimavá kniha, člověk se až musi zamyslet , jak je lidska myslt tvárná, a když už si myslite , že to horši být nemuže, zjistite že posedlost je nebezpečná a může být ještě hůř....

Hilary Norman

Hilary Norman