hykavec hykavec komentáře u knih

Nepokojná láska Nepokojná láska Ann Maxwell

Podle mě, jedna z nejlepších romantických knih vůbec :-)

08.03.2013 5 z 5

Procitnutí půlnoci Procitnutí půlnoci Lara Adrian (p)

Souhlas s komentářem "Jaja 10" :-) Třetí díl je lepší než ten druhý :-) Každopádně od Lary se mi líbíly zatím všechny knihy série Půlnoční rasa a těším se na díl čtvrtý :-)

Jiskra naděje Jiskra naděje Joan Johnston

K Johnston jsem se dostala přes Harlequinky. Nezklamala mě ani u "tlustějších" knih. Zatím jsem četla tedy pouze sérii "Sisters of the Lone Star", ale mohu jedině doporučit. Dojemné, milostné, romantické. Pravda, první díl "Jiskra naděje" je trochu drsnější, ale i přesto se mi to moc líbílo :-) Zkrátka mám tuto spisovatelku moc ráda :-) Za přečtení stojí oba díly, také doufám ve vydání dílu třetího :-)

Plamen lásky Plamen lásky Joan Johnston

Tajná láska Tajná láska Lisa Kleypas

Má nejoblíbenější kniha od Kleypas :-)

Nikdy ma neopusť Nikdy ma neopusť Patricia Gaffney

I pro mě nejlepší kniha ze série. Dokonce patří mezi mé nejoblíbenější vůbec :-)

27.09.2012 4 z 5

Muž ve stínu Muž ve stínu Stephanie Laurens (p)

Opět velmi čtivá kniha od Laurensové. Ani nepotřebuje moc děje, vystačí si se vztahem mezi hl. hrdiny :-) Jen bych ji tentokrát tak o 50 str. zkrátila :-) Každopádně na Amalii a Luca už se těším :-)

Gabrielova žena Gabrielova žena Robin Schone

Milenec i Gabrielova žena patří mezi mé nejoblíbenější knihy. Zaujal mě mimo jiné :-) autorčin styl psaní.

Milenec Milenec Robin Schone

Milenec i Gabrielova žena patří mezi mé nejoblíbenější knihy. Gabrielovu ženu mám o trošičku raději než Milence :-) U obou knih mě zaujal mě autorčin styl psaní (mimo jiné :-)

27.09.2012 5 z 5

Polibek šarlatu Polibek šarlatu Lara Adrian (p)

Druhý díl také nezklamal, ovšem první byl o chloupek lepší. Na třetí díl se i tak těším :-) Lara to zkrátka umí :-)

27.09.2012 4 z 5

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

Moje pvní knížka o upírech. A nebude poslední!!! Fakt super :-)

Milovat zlodějku Milovat zlodějku Julie Anne Long

Velmi čtivé, vtipné, s dobrým koncem. Trochu mi to připomínalo Pygmalión.

Moje drahá Caroline Moje drahá Caroline Adele Ashworth

Zkusila jsem novou autorku a nebyla jsem vubec zklamana, naopak. Romanticke, dojemne, moc pekne. Uz se tesim na jeji novy pocin :-)