Plamen lásky

Plamen lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46692/plamen-lasky-46692.jpg 4 52 17

Sestry osamělé hvězdy série

< 2. díl

Bay unesli Komančové, protože věří, že dívka ovládá mocné kouzlo, které má kmen ochránit. Poloviční indián Dlouhý klid, který Bay už dlouho miluje, se ji pokusí zachránit, jenže při lovu dojde k nehodě a vina padne právě na Bay. Dlouhý klid musí neodkladně jednat, neboť Komančové usilují o její život.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Comanche Woman , 1989

scarletblue
03.05.2023 5 z 5

Opravdu krásná knížka. Skvěle odvyprávěno a nádherný příběh. Ani chvilku jsem se nenudila. Rozhodně stálo za přečtení.

Hatshepsut
10.09.2022 5 z 5

Moc krásně zpracovaný příběh o dívce, která přežila 3 roky života mezi indiány a přes jejich divokost a drsnost si je dokázala oblíbit. Souhlasím, že příběh je psán tak, aby čtenář pochopil, že doba byla těžká a nebezpečná, přesto zde popsané scény nejsou nijak brutální a příběh čtete jedním dechem.

alnahu
28.03.2019 4 z 5

Dobré oddechové čtení z Mexika ,nás zavede mna území komančů.Příběh lásky Bay a polovičního indiána Dlouhého klidu se mi líbil,akorát mi trošku dělalo problém než jsem si zvykla na indiánská jména :Dotkla se první,Malá srnka,Stín.Přečteme si pěknou romantiku ,ale také něco ze života komančů a o jejich zvycích.

účetní
13.10.2018 4 z 5

Druhý díl se mi líbil víc, ne kvůli hlavním hrdinům, ale protože se ukázalo, že pěkná kniha z těchto těžkých časů se dá napsat i bez brutálních scén. Líbilo se mi, že jsme se v knize setkali se všemi ostatními a je opravdu škoda, že u nás nejsou ještě další dva díly o zbylých členech rodiny.

cukrovka
07.10.2018 5 z 5

Velmi čtivá a příjemná romantika.

happy19
28.09.2018 5 z 5

Z Dlouhého klida jsem byla dlouho neklidná.;-)..

jarkaska
18.05.2018 5 z 5

Líbily se mi oba dva díly. Příjemné čtení. Škoda, že nejsou další díly.
Jde o další knihu ze sérií, které u nás nejsou vydané. Není o tyto knihy snad zájem?

EvikU.
14.10.2017 5 z 5

Druhý díl se mi líbil snad ještě víc. Příjemně dobrodružné čtení s prvky romantiky.

havrmoni
05.07.2017 5 z 5

Taky moc pěkný příběh. Bohužel se asi dalších dílů nedočkáme,což je velká škoda. Ještě jedna dcera a syn.

moudivlacek
11.04.2017 4 z 5

Hezké pokračování, i když se mi zdál první díl vtipnější. Zde zas byla ukázka indiánského života a zvyklostí.

sabca
08.04.2015 4 z 5

Tak jak tady už více čtenářů napsala. Pěkná oddechovka s dost napínavým koncem. Myslím, že stojí za přečtení.

avad
11.06.2014 5 z 5

Velice pěkná a vtipná knížka.

hykavec
17.10.2012 5 z 5

K Johnston jsem se dostala přes Harlequinky. Nezklamala mě ani u "tlustějších" knih. Zatím jsem četla tedy pouze sérii "Sisters of the Lone Star", ale mohu jedině doporučit. Dojemné, milostné, romantické. Pravda, první díl "Jiskra naděje" je trochu drsnější, ale i přesto se mi to moc líbílo :-) Zkrátka mám tuto spisovatelku moc ráda :-) Za přečtení stojí oba díly, také doufám ve vydání dílu třetího :-)

jaja10
06.10.2012 5 z 5

Bezvadní, řadím mezi své nejoblíbenější. Doufám, že vydají i 3. díl. Jinak mi nezbyde nic jiného než si ho přečíst v angličtině....

Trysko.Mys
30.04.2012 2 z 5

No ja nevim... je to absulotní slaďák a že by me to nějak extra nadchlo se říct nedá, ale to bude asi tím že je to romám...Moje věc....

Val
18.04.2012 4 z 5

Totální oddechovka....absolutně nenáročná.... Každopádně číst se to dá a poloindiánského manžela hlavní hrdinky bych doma brala všemi deseti :-)

Kalipsó
28.02.2012 4 z 5

Dobrý den, nevíte někdo náhodou jestli má tato série pokračování? Protože podle příběhu by měla mít, ale nikde jí neprodávají. Děkuji