Humpa Humpa komentáře u knih

Cesta do středu Země Cesta do středu Země Jules Verne

Jedna Verneovka, různá vydání. Četl jsem ji tuším třikrát a pokaždé kousek jinou verzi. Není špatná, má lepší, ale i horší.

27.04.2016 3 z 5

Jídlo na prvním místě Jídlo na prvním místě Dallas Hartwig

Asi první kniha o jídle, kterou jsem četl. Celá recenze na http://martinhumpolec.cz/jidlo-na-prvnim-miste-hartwigovi/. To co píší může dávat smysl, ale každý si to musí vyzkoušet sám na sobě. Což je asi jasné.

27.04.2016 4 z 5

Hrabě de Chanteleine Hrabě de Chanteleine Jules Verne

Další z těch netypických Verneovek, které nemají nic společného se sci-fi či technologiemi obecně. Ale není to špatné, to vůbec ne.

13.01.2016 3 z 5

Silo Silo Hugh Howey

jak se dává šest hvězdiček? Neskutečné, dlouhé, pořád napínavé.

23.01.2015 5 z 5

Agentura Agentura Jiří Grant

prodávat se to u Amazonu tak bych řekl, že autor napsal relativně dobře tu část, co se dává jako náhled do knihy zdarma a pak to během dvou kapitol zabalil a ukončil :-(

20.01.2015 1 z 5

Matýskovo putování tajemnou Šumavou Matýskovo putování tajemnou Šumavou Václav Malovický

Pro mě nejlepší kniha roku. Pro malou (2 roky) zatím asi moc strašidelné, ale jinak nádherně psané, skvělá vzpomínka na dovolenou na Šumavě. Pokud něco podobného existuje i z jiných končin naší země tak sem s tím.

28.12.2013 5 z 5

Znovuzrozený porod Znovuzrozený porod Michel Odent

Po přečtení budete hodně přemýšlet jak jste rodily a jak případně chcete rodit příště. Velké otevření očí

31.10.2013 4 z 5

Je Bůh matematik? Je Bůh matematik? Mario Livio

Zázrak to možná není, ale pár zajímavostí, které vás donutí přemýšlet, tam najdete. Více na http://martinhumpolec.cz/A55BE2/Blog.nsf/dx/je-buh-matematik-mario-livio.htm

16.09.2013 3 z 5

Kouzlo místa Kouzlo místa Steven Kolpan

Úžasný příběh, ale možná zbytečně těžce napsaný.

27.05.2013 3 z 5

Nikdy nejez sám Nikdy nejez sám Keith Ferrazzi

Zápisky z knihy na http://martinhumpolec.cz/A55BE2/Blog.nsf/dx/nikdy-nejez-sam-keith-ferrazzi.htm

12.04.2013 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

Chybí tomu úvod, chybí tomu závěr a 99x se opakuje ta samá věc. A je to úžasný, člověk chce a musí číst dál a dál, chce vědět, co se stane na další stránce.

18.02.2013 5 z 5

Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa Valerie Freiová

Neskutečné zážitky ze seznamování.

04.02.2013 4 z 5

Žoldnéři Žoldnéři Tomáš Bartoš

Takhle napínavou knížku, kterou se mi nechtělo vůbec odložit, jsem už dlouho nečetl. Vždy, když se něco "vyřeší", tak se objeví něco dalšího.

23.01.2013 5 z 5

Charlungští bojoví obři Charlungští bojoví obři Louis Richard (p)

Lehké a rychlé čtení

19.01.2013 3 z 5

Cesta kolem světa za osmdesát dní Cesta kolem světa za osmdesát dní Jules Verne

Musím zkusit, zda je to v dnešní době vůbec možné procestovat stejně. Kde jsou vhodné plánovače spojů?

18.01.2013 5 z 5

Los č. 9672 Los č. 9672 Jules Verne

Čtivé, dle mého pro Verna netypické, se sladkým koncem

18.01.2013 3 z 5

Zelený paprsek Zelený paprsek Jules Verne