Charlungští bojoví obři

Charlungští bojoví obři https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17240/bmid_charlungsti-bojovi-obri-COO-17240.jpg 4 28 5

Mark s věrným androidem Rayem jsou vysláni do vesmíru na pravidelnou kontrolní návštěvu dosud nekolonizovaných planet. Inspekce bývá zpravidla zcela rutinní záležitostí, nicméně tentokrát je na planetě Stamis čeká překvapení. Zuří na ni kruté boje, kdy spolu zápolí nejen dvě skupiny lidského osídlení, ale do boje zasahuje i kolonie útočných humanoidních bytostí a obrovití němí tvorové – charlungští obři… -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Romány , Sci-fi

Vydáno: , Ivo Železný

cziss
21.10.2020 5 z 5

Zemiakol
10.09.2019 3 z 5

Taková klasická oddechovka. Nebylo to špatné, ale další knihy ze série Mark Stone už asi číst nebudu.

lyriq
07.06.2017 3 z 5

Z českých Stoneovek, co jsem zatím četl, podle mého skromného názoru nejblíže stylu původních Stoneovek. Vlastně se tu mnoho motivů opakuje, což není nezbytně špatně, čte se to příjemně a svižně, ale myslím, že to mohlo být i na víc.

Maff
09.03.2015 2 z 5

Pro toto mám označení literatura MHD. Ideální do dopravního prostředku, tedy pokud nejste řidič. Nenáročné, dobré pro ukrácení času.

Humpa
19.01.2013 3 z 5

Lehké a rychlé čtení

Kniha Charlungští bojoví obři je v