honZic honZic komentáře u knih

Na zabití Na zabití Peter Swanson

Skvělá kniha. Moc mě bavil styl vyprávění a vrstvení děje. Střídání vypravěčů byla opravdová lahůdka. Doporučuju moc!

09.03.2016 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

lepší než Netopýr..více rozvrstvené.. Nesbo se více pouští do socílní problematiky Thajska, korupce, drogy, sex.. je to skvělá kniha.. ale stále mi vadí to pomalejší tempo... představuji si stále víc..proto nedávám plný počet.. těším se ale na další knihu... čtu postupne :-)

25.02.2016

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

jako první kniha ze séria mě velmi zaujala... ale je vidět, že je to první díl.. jakoby se Nesbo chystal na další látky... ovšem zklamán jsem nebyl, místy mi vadilo však pomalé tempo...

25.02.2016 4 z 5

byl jsem nadšen. Skvělé.

15.02.2016 5 z 5

Urbo Kune Urbo Kune Miloš Urban

ajaj. Špatně a ještě jednou špatně. Předešlá kniha Přišla z moře byla velkým úkrokem kamsi do špatných literárních míst... ovšem Urbo Kune to ještě překonává. Mimozemšťani, paralelní světy...roboti a další. Na mě je to zkrátka moc. I celý koncept. Asi tak. Měl jsem problém dočíst. Jedna hvězda za odvahu, být jiný. Tentokrát velmi odvážně jiný.

15.02.2016 1 z 5

101 rad pro úspěšný prodej 101 rad pro úspěšný prodej Zig Ziglar

velmi velmi zajímavé, pro lidi, co pracují v prodejní sféře si troufnu říci, neocenitelnou pomůckou v rámci vlastní motivace. Skvělé čtení.

09.01.2016 5 z 5

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Dánovky čtu v pořadí, v kterém v současné době vycházejí ve Slovartu.. Musím říci, že tato kniha je pro mě největším zklamáním. Spousta zbytečného balastu, zbytečné dějové linky.. Místy jsem nechápal styl vyprávění - jednou tak, po druhé tak.. Dán občasně do knihy vložil takřka scénaristické postupy, jež čtenáře spíše zaskočí a zdržují.. A příběh samotný? Hodně politiky, spousta rozkročení i do jiných žánrů.. Tuto knihu se samotnému autorovi nepodařilo ucelit. Více očekávejte v mé recenzi..

04.01.2016 3 z 5