herotabe53 herotabe53 komentáře u knih

Láska na prodej Láska na prodej Jitka Komendová

Drsný příběh, ale moc heky napsané. Doporučuju přečíst!
Byla to asi první kniha od této autorky a určitě si půjčím další:)

17.04.2014 4 z 5

Utrhnout se ze řetězu Utrhnout se ze řetězu Simona Monyová (p)

V duchu se omlouvám autorce za pouhé 2 hvězdičky, ale jak už tu některé čtenářky napsaly, je to pouhý průměr.
Není to jedna z těch knih, které by okouzlily. Opravdu průměr, i když poměrně zajímavě napsaný.

17.04.2014 2 z 5

Roznese tě na kopytech Roznese tě na kopytech Simona Monyová (p)

Knížka mě pobavila, myslím si, že se k ní časem vrátím. Opravdu příjemné čtení. Nebyla to má první kniha od Monyové a rozhodně ani poslední! Velmi oceňuji, jak se autorka dokázala poprat s tím, že jde o intimní zpověď muže.;)

17.04.2014 3 z 5

Příběh jedné lásky Příběh jedné lásky Anika Pastoreková

Co určitě musím vyzdvihnout, tak to je nečekaný závěr. Určitě to nikdy netušil, že to tak dopadne ;).
Love story s bráchou, no, nevím.. já bych nemohla, ale dejme tomu. Knížka mě velice mile překvapila, čekala jsem mnohem míň.
Doporučuju:)

07.12.2013 5 z 5

Na prahu lásky Na prahu lásky Daniela Kirsch

Super, nenáročné čtení. Naprosto úžasné na dlouhé zimní večery:).

07.12.2013 4 z 5

Všechno bude fajn Všechno bude fajn Lenka Lanczová

Úžasná knížka a musím přiznat (i když to dělám velice nerada :) ), že jsem se na konci rozbrečela. Hrozně jsem to prožívala, Lenka je fakt chudák. Ale člověk nemůže mít všechno..:) Doporučuji!

30.11.2013 5 z 5

On na mě asi bere On na mě asi bere Věra Řeháčková

Jsem o něco starší než Marcelka, tak jsem na to možná koukala s nadhledem, který každý časem získá. Některé problémy mi přijdou jako malichernosti. Asi jsem staromódní, ale ve 14cti na diskotéku? A ve 12cti, že se její sestře už líbí kluk? Nebo ve 14cti při školní docházce brigáda? Přijde mi to trošku utažené za vlasy. Každopádně k obsahu, zajímavé, nečekané. .ale vracet se k tomu nebudu, asi jsem na to už stará:)

30.11.2013 3 z 5

Láska z kapek deště Láska z kapek deště Dominika Kirschová

Krásné:) Hrozně se mi ta knížka líbila. A co se týká konce ..já bych se asi vzdala Anglie kvůli příteli..:)

21.11.2013

Vidím to, co vrah Vidím to, co vrah Jill Hathaway

Hodnotím to jako ve škole, takže bych dala asi 2ku. První knih od této autorky, nejsem nijak nadšená ani zklamaná. Neutrál:)

19.10.2013

Mrazivé léto Mrazivé léto Manuela Martini

I když mám mnohem radši romantiku, tak napětí je také fajn. A v téhle knížce ho bylo dost!:)
Byla to má první kniha od této autorky a myslím, že si půjčím další knížku od ní :).

19.10.2013 4 z 5

Štěstí chodí po špičkách Štěstí chodí po špičkách Šárka Junková

Pro mě ta knížka byla dost drsná. Jsem zvyklá na takové ty klasické Lanczovky :-D. Ale stojí za přečtení..

27.08.2013 2 z 5

Kapky rosy Kapky rosy Lenka Lanczová

K téhle knížce mám jediný komentář.. super!:)

27.08.2013 4 z 5

Balírna Balírna Sandra Lanczová

Já nějak nevím, jak to hodnotit. Mně se ta knížka moc nelíbila. Holky si tam vlastně jen pořád přehazují kluky.
Ta knížka mi prostě moc neseděla, co víc říct...

30.07.2013 3 z 5

Postel plná růží Postel plná růží Lenka Lanczová

Nela mi byla sympatická už v "Hořká chuť lásky", četla jsem jí asi před rokem a půl, tak jsem si jí musela zopakovat a poté jsem se pustila do "Postel plná růží". Knížka nezklamala, jedna z těch lepších pro mě.
Jestli se nepletu, tak Nela, Ondra a Tomáš Koubkovi se ocitají v románu "Třináctá komnata", tam jde hlavně o Tomáše:)
Ale celkově se mi ta knížka líbila, určitě si jí někdy zopakuju:)

30.07.2013 4 z 5

Statistická pravděpodobnost lásky na první pohled Statistická pravděpodobnost lásky na první pohled Jennifer E. Smith

Knížka na mě už v knihovně působila velmi hezky, má zajímavý obal.
Když jsem byla cca v půlce, tak jsem měla problém se do toho začíst. Kniha je občas docela komplikovaná, člověk musí pořád vnímat. Ale určitě doporučuju přečíst, v létě se při opalovaní hodí:)

19.07.2013 3 z 5

Proč právě já? Proč právě já? Jaromíra Kolárová

Já nevím, jak hodnotit. Nelíbila se mi, vůbec.

30.06.2013 1 z 5

Opiju tě rohlíkem Opiju tě rohlíkem Simona Monyová (p)

Strašně fajn knížka. Zuzana jde za láskou a šťestím..i přes vliv okolí. (y)

30.06.2013 4 z 5

Monika Monika Zuzana Francková

Mně ten Dan neseděl od začátku. V té knížce je vidět, jak tvrdý je život s narkomanem. Knížku jsem docela zhltala. A po přečtení jsem si uvědomila, že..musím být ráda za to, co mám:)

30.06.2013 4 z 5

Zlatý časy Zlatý časy Petr Hudský

Knížka plná zvratů, překvapení ale i tajemství.. Kniha je o dvou slečnách, které studují gymnázium a mají jisté problémy. Kniha s opravdu neočekávaným koncem. Asi se k ní vrátím, stojí za to. Knížka mě zaujala, protože ji nenapsala žena, ale muž.

28.06.2013

Mokrá náruč léta Mokrá náruč léta Lenka Lanczová

Skvělá knížka od skvělé autorky:) Přečetla jsem si asi za 3dny a to jsem nějak moc nespěchala:)

10.06.2013 3 z 5