Statistická pravděpodobnost lásky na první pohled

Kdo by si byl pomyslel, že pouhé čtyři minuty dokážou všechno změnit? Sedmnáctiletá Hadley zažívá snad nejhorší den svého života. Letí do Londýna na svatbu svého otce a ženy, kterou v životě neviděla. Navíc o pouhé čtyři minuty zmešká svůj let a uvízne na newyorském letišti. Čekání jí zpříjemní přitažlivý mladík, s nímž se seznámí v odbavovacím prostoru. Jmenuje se Oliver, je to Brit a má sedadlo 18C. Hadley 18A! Román o rodinných vztazích, druhých šancích i prvních láskách se odehrává během 24 hodin a roli v něm hrají osudné náhody i rozmary času, které zamotají život dvěma mladým lidem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123809/statisticka-pravdepodobnost-lasky-n-H4J-123809.jpg 3.693
Vydáno, Argo

The Statistical Probability of Love at First Sight, 2012

Kniha Statistická pravděpodobnost lásky na první pohled

Zlatinka.Emilly
06.09.2020

Moc se mi to líbilo, přečteno do24 hodin. Určitě si tuto knihu znovu ráda přečtu.

vera5841
13.06.2020

Trošku naivní příběh, který je na první pohled o lásce. Ale ve skutečnosti je spíše o složitostech rodinných vztahů. Příjemný oddech

Litocha
17.04.2019

Připadalo mi to nějak mdlé. Vypravování v třetí osobě mi hlavně zpočátku moc nesedělo, moc jsem nepochopila to Oliverovo a Hadleyino setkání u kostela a na to, že se vše odehrává během jednoho dne, Hadley nějak podezřele rychle zmoudřela a dospěla. Knížku jsem si půjčila na základě autorčiny povídky v Letních dnech a nocích, ale kdybych ji nečetla, vůbec o nic bych nepřišla...

natalie0018
12.10.2018

Nenáročná knížka plná lásky. Oddechové čtení, na zpříjemnění dne.

Lenny33
07.10.2018

Opravdu vyloženě oddechové čtení, u kterého může čtenář úplně vypnout a jen si užívat děj. 3,5*

niika
10.01.2018

Literatura pro mládež. Jednoduché, obyčejné. Je to tenké, tak na tom moc času neztratíte.

KaileyBlot
13.09.2016

Pěkné. Možná trochu naivní a neuskutečnitelné. Ikdyž na druhou stranu proč ne :D. Bylo to ale milé a nic takového neurazí a ani vlastně nic nedá, jen zlepší náladu. Prostě takové nenáročné čtení skvělé na proložení něčeho složitějších.

TerraNova
15.08.2016

Mě se knížka líbila. Takový ten miloučký, oddychový a nenáročný příběh. Prostě vypnete mozek a čtete a jediné nad čím přemýšlíte je, jestli nakonec skončí spolu. :3 Podle mě se bude perfektně číst po nějakém náročném a přemýšlivém čtení. Nebo prostě, když už máte dost školy nebo práce. :D

Autor knihy