havrmoni havrmoni komentáře u knih

Vězeň mé touhy Vězeň mé touhy Johanna Lindsey

Znásilnění v té době nebylo nic zvláštního a udělat z toho čtivou romantiku,která se dobře čte,proč ne. A mě se to četlo dobře.

15.11.2014 5 z 5

Spoutej mě láskou Spoutej mě láskou Johanna Lindsey

Tohle není úplně můj ,,šálek" ,ale proč ne.Věděla jsem do čeho jdu a nezklamalo mě to. Řádná dávka romantiky,oddechovka se vším všudy. :)

14.11.2014 5 z 5

Oddej se lásce Oddej se lásce Johanna Lindsey

Čtyři hvězdičky jen za postavy z předchozích dílů a Seliga. Erika sice nebyla žádná fňukna,ale nijak mě nezaujala, ne tolik jako předchozí dvě hrdinky. První se mi líbil nejvíce,druhý mě bavil.
Taková hezká nenáročná oddechovka.

13.11.2014 4 z 5

Unesená nevěsta Unesená nevěsta Hannah Howell

Tak tahle byla čtená jedním dechem za pár hodin.Vtipná,romantická,no prostě oddechovka se vším všudy.Balzám na mou, dnešní uspěchanou dobou a podzimním počasím unavenou duši.Přesně tohle od takovýchto knih očekávám a v tomto ročním období vyhledávám :-). Takže za mě mohu jen doporučit.

12.11.2014 5 z 5

Nájezdník z Normandie Nájezdník z Normandie Hannah Howell

Tak tohle byl opravdu hezký romantický příběh, hlavní hrdinové mi byli hned sympatičtí a opět něco z historie Anglie. Nenáročné a oddechové čtení.

11.11.2014 5 z 5

Dvorní dáma Dvorní dáma Shannon Drake (p)

Přečetla jsem poslední knihu z této série a byla úžasná,jako všechny předchozí. A můžu se jen opakovat,že jsem je nečetla naposledy. Doporučuji :)

11.11.2014 5 z 5

Ve stínu noci Ve stínu noci Shannon Drake (p)

Další pěkná kniha. Čtu je popořadě jak jsou tady za sebou a příběhy jsou několik málo let od sebe,ale tenhle je o několik století dopředu. Takže najednou místo rytířů bojujících za svobodné Skotsko jsou tu vrazi,lupiči a policie 19.století, ale četlo se to dobře ,můžu jen doporučit.Zároveň je to první kniha Victorian Fairy Tale.

10.11.2014 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně Shannon Drake (p)

opět hezký příběh s této série,oddechovka,ale s pěkným popisem historie. I když nepřesným jak přiznává i spisovatelka, ale to už by pak byl dějepis :) Navíc mě baví číst o Skotsku, tak nějak jsem jim vždy proti Angličanům fandila :)

07.11.2014 5 z 5

Zajatkyně Zajatkyně Shannon Drake (p)

hezký příběh a ani mi nevadil podrobný popis historie. Spisovatelka opět nezklamala.

06.11.2014 5 z 5

Divoká srdce Divoká srdce Shannon Drake (p)

Ačkoli je první v sérii četla jsem jí jako poslední,protože se mi do ní vůbec nechtělo. A začátek tomu odpovídal vůbec mě to nebavilo,ale hlavní hrdinka na rozdíl od jiných v této sérii byla sympatická a chtěla jsem vědět co s ní bude dál a tak jsem četla a četla. Dnešní bolehlav je důkazem,že jsem ponocovala a hlavně dočetla úžasnou knihu. Opět mě spisovatelka nezklamala i přes, pro mě, nezáživný začátek, mohu jen doporučit.

05.11.2014 5 z 5

Ďáblova milenka Ďáblova milenka Shannon Drake (p)

Hlavní hrdinka,byla opravdu chvilkama mimo,chápu,že hon na čarodějnice by nikomu na rozumu nepřidal,ale někdy to bylo už příliš. Jinak příběh byl pěkný a čtiví. Ty čarodějnické procesy museli být šílený a vlastně i lidi co je vedli.

04.11.2014 5 z 5

Pirátova milenka Pirátova milenka Shannon Drake (p)

I když začátek nic moc a kupodivu :-) jsem hned poznala o co jde , nemohla jsem se od ní odtrhnout. Souhlasím s komentářem níže , hrdinka mi taky lezla na nervy a nejen někdy,ale Stříbný jestřáb je dokonalý prostě.... wow. :-) Po Vikingské trilogii další pěkná oddechovka,ke které se určitě vrátím.

03.11.2014 5 z 5

Whitney, moje láska Whitney, moje láska Judith McNaught

Hezká oddechovka,ale víc se mi líbí Království snů. Možná je to,ale tím v jaké době se příběh odehrává.

28.10.2014 4 z 5

Království snů Království snů Judith McNaught

Opravdu nádherná :-)

27.10.2014 5 z 5

Čas na lásku Čas na lásku Kinley MacGregor (p)

Je to zatím třetí kniha,kterou jsem přečetla od této autorky.Dala jsem na vaše rady a hodnocení a začala Pánem touhy a Rytířem mnoha srdcí, je to čtení,jedním dechem.Tahle se mi zatím líbila nejvíc a vyvolala nejvíc emocí. Ještě mám před sebou 6 knih od této autorky a doufám,že nezklame.

25.09.2014 5 z 5